Kilka dni temu Oliwia Pierzchalska z Kłodzka prosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych o pomoc w odnalezieniu porwanej córeczki. Okazało się, że małoletnia Nela była w tym czasie z ojcem. Tak rozpoczęła się sprawa, która do czerwoności rozgrzewa mieszkańców naszego regionu, a także mamy, które za pośrednictwem konta na Instagramie śledziły poczynania blogerki parentingowej.

Oliwia Pierzchalska to jedna z wielu blogerek parentingowych (publikujących życie swoich dzieci w sieci). Na jej oficjalnym koncie Instagramowym śledzi ją ponad 8 tysięcy widzów. Oliwia Pierzchalska wrzucała tam zdjęcia swojej córeczki w kolorowych ciuszkach, na placu zabaw, w wózku. Na pozór idealna rodzina, jakich obecnie wiele we współczesnych czasach. Tylko na pozór. Kilka dni temu do sieci wyciekło nagranie, na którym wyraźnie słychać, jak matka zwraca się do swojej maleńkiej córki.

Zamknij się k**wo, siedź tam!


Nagrania można wysłuchać w poniższych filmach. Uwaga! Występuje w nim bardzo obelżywy język!
Zdechnij szm**o!
Nie chcę mieć z biedakami nic wspólnego. Jesteś k**wa biedakiem, wypier****j do ojca - słychać w poniższym filmie.

Wśród fanek blogerki, a także matek zawrzało. Wielu zarzuca jej, że nie opiekuje się należycie swoim dzieckiem, wyraźnie je ignorując.

-Całe jej życie w sieci było na pokaz. Dokładnie teraz widać, co przechodziła ta mała dziewczynka. To okropne - skomentowała sprawę Anna, jedna z mieszkanek Kłodzka.

Część internautów twierdzi także, że współwinnym całej sytuacji jest ojciec, który nie reagował widząc, że jego dziecku dzieje się krzywda. Pojawiają się także głosy mówiące o tym, że całość materiału mogła zostać zmontowana tak, aby w złym świetle przedstawić matkę dziewczynki.

Po opublikowaniu filmu w sieci Oliwia Pierzchalska usnęła wszystkie zdjęcia na koncie na Instagramie, a także zablokowała swoje profile na Facebooku.

Wiadomości

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marta (gość)

Jestem po stronie ojca. Był tam i reagował, a bez nagrań nic by nie wskurał w sądzie. Takich panienek jest od groma na tym świecie. Zrobiła dziecko żeby majętny typ przelewał na Gucci. Szkoda dziecka, męża i Gucci, bo takie panny nie zasługują na noszenie takich marek !

3910 (gość) (Ada)

A ty wieśniaro nie reagujesz oczywiście, a potem są tragedie typu dziecko zakatowane na śmierć przez takie wywłoki bez żadnej empatii jak ty.

K. (gość)

Niezależnie kto co powinien zrobić fakt jest taki że jeżeli matka nie reaguje na płacz i wyzywa dziecko to nie ma dla niej usprawiedliwienia. Każdy kto to słucha serce się kraja. Nie ma znaczenia co ojciec miał w zamyśle. To matka nosi dziecko pod sercem i to ona powinna zatroszczyć się o swoje dziecko i jego bezpieczeństwo chyba, że nie dorosła do roli matki jak w tym przypadku.

4709 (gość) ( Tez Mama)

A uważasz, że ojciec bez tych nagrań miał jakieś szanse w sądzie?
Skoro jesteś "też mama: to dobrze wiesz, że nie bo wszystkie matki, których mąż nie chce próbują się wyżywać za swoje niepowodzenia na wszystkich dookoła!

Tez Mama (gość)

Ewidentnie ojciec wykorzystal okazje zeby nagrac placzace dziecko...Matka owszem okazala sie osoba bez serca.. Ale twierdze ze to po to zeby szargac jej opinie.

bzymbzymk (gość)

Gdyby te tęppaki łyse z Kłodzka miały chociaż gram honoru włożyliby temu kurrrrwiszonowi blogowemu dwa achtungi jeden w duppppe i drugi i piźddddddzisko. Ale to nielegalne, więc nikt tego nie zrobi. Bo z tego co przeczytałem, to temu kurrrrrwiszonowi nie grozi absolutnie nic za to. Co innego jak kogoś złapią z gramem traffki wtedy od razu wiadomość w mediach i do 3 lat więzienia! Dostaniecie poolaczki nauczkę od losu. To co z wami SS robiło czy UPA to wczasy pod gruszą będą!

bzymbzymk (gość)

Was polaków trzeba gnoić jak żaden inny organizm żywy na tym świecie. Wy nie zasługujecie na nic innego niż cierpienie i upokorzenie. Jesteście gorszą rzeczą od padliny i tak należy was traktować. Chwała okupantom i złodziejom! Za wszelkie krzywdy wyrządzone tym polskim podludziom!
https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/09/12/acta-2-0/ Takich przypadków jest więcej a zwłaszcza jeżeli chodzi o Dolny Śląsk czyli wylęgarnie największych debili, patoli i prymitywów!

Zbulwersowany (gość)

Jak chcesz pieniądze to idź pizgaj lachy na pigalaku, będziesz miała na gucci , tępaku .... A mąż to jakiś prze pizda ze pieniądze przelewa i nie potrafi dziecka wziąć w bezpieczne miejsce a starej nie umieści u czubkow.....

Kłodzczanin (gość)

Idąc po mieście uważnie się rozglądam, czy aby ta dziwka nie pojawia się na ulicy. Może być pewna, że gdy ją spotkam dostanie to, na co zasługuje.

Ada (gość)

Koło nas mieszka kobieta która tak sie do wnuka zwraca, s praktycznie same przekleństwa, a drze sie tak ze cała dzielnica slyszy i czasem bije dziecko. Ludzie nie reaguja bo sie boja jej brat złodziej i przestępca. Wystarczy ze matka dziecka jest z nią i juz jest inaczej. Chociaz przekleństwa to u nich normalka.

Karolina (gość)

Biedna niunia mieć taką matkę szmate to wstyd, a dla dziecka dobra powinna ja oddać ojcu, bo widać, że laska ma problemy psychiczne myśli tylko o sobie... Dziecko przecież na świat się nie prosi