Doral poległ w Gliwicach

PG
Zadecydowała fatalna, trzecia kwarta.

Nie udał się koszykarzom drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko, wyjazdowy pojedynek w Gliwicach. Przegrali z tamtejszym GTK Fluorem Britam 55:65. Było to pierwsze w tym sezonie zwycięstwo gospodarzy. Początkowo nic nie zapowiadało, że uda im się je odnieść. Po pierwszej kwarcie był remis 13:13. W drugiej odsłonie drużyna z Kłodzka wyszła na prowadzenie i przed zmianą stron wygrywała 28:22. Niestety trzecia kwarta w wykonaniu Dorala Zetkamy Nysy była bardzo słaba i przegrali ją różnicą aż 11. punktów (13:24). W ostatnich 10. minutach goście próbowali odrobić stratę, ale w samej końcówce zabrakło im skuteczności. W całym spotkaniu najwięcej punktów dla Dorala Zetkamy Nysy zdobyli: Sterenga (15), Weiss (9) i Gadomski (8).