(© FOT. ORGANIZATOR)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższą środę Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy przygotowanej przez Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie pod hasłem „Zabawy z nauką”.

Ekspozycja składa się z 26 stanowisk typu hands-on, które ułatwiają poznanie z pozoru trudnych zagadnień związanych np. z magnetyzmem czy elektrycznością. Samodzielne wykonywanie prostych doświadczeń, spełnia podwójną funkcję - bawi i uczy jednocześnie. Tym samym fizyka jawi się jako nauka niezwykle pasjonująca, a wystawa staję się doskonałą alternatywą dla typowej lekcji w szkole. Ekspozycja czynna będzie do końca listopada. W celu uniknięcia niepotrzebnych kolejek i oczekiwania na wejście dyrekcja muzeum proponuje wcześniejszą rezerwację zwiedzania wystawy w Dziale Naukowo-Oświatowym pod numerem tel. 74 8669 248 lub mailowo na adres: oswiat@muzpap.pl

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!