W sobotę (21 kwietnia) w klubie A2 przy ulicy Góralskiej zorganizowany zostanie półfinałowy koncert Eliminacji do Pol'And'Rock Festival. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp jest wolny.

ELIMINACJE DO POL'AND'ROCK FESTIVAL 2018Koncerty Eliminacji do Pol'And'Rock Festival 2018 odbędą się jeszcze w Poznaniu (19 maja), Pradze (31 maja), Gdańsku (9 czerwca) i Warszawie (30 czerwca). Wrocławski koncert Eliminacji zorganizowany zostanie już w najbliższą sobotę (21 kwietnia, początek o godz. 16.00) w klubie A2 przy ulicy Góralskiej. Zagrają: Dreamheart (Rzeszów), Manchiz (Bielsko-Biała), Horrorscope (Katowice), St. James Hotel (Katowice), Hope (Poznań), MetKa (Warszawa), Maja & Dandysi (Żyrardów), Neshorn (Legionowo), Dream Atlas (Pszczyna) i Czaqu (Toruń). Gościem koncertu będzie zespół Chorzy, a gwiazdą wieczoru - Nocny Kochanek. Ponownie usłyszymy hity, przy których w ubiegłym roku bawiła się woodstockowa publiczność w Kostrzynie nad Odrą.

W galerii zdjęć w opisach pod fotografiami możecie przeczytać więcej o poszczególnych zespołach, które zaprezentują się na wrocławskim półfinale.

Każdy z zespołów będzie miał 20 minut, aby dać z siebie wszystko i zaprezentować swoją muzykę publiczności oraz jurorom. O tym, który zespół przejdzie do Finału i zostanie zaproszony do zagrania na scenach 24. Pol'and'Rock Festival zadecyduje Jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz "Kasprol" Kasprzyk (dziennikarz muzyczny Antyradia, multiinstrumentalista), Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk) i Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Pol'and'Rock Festival).

Zobacz też: Przystanek Woodstock zmienia nazwę. Od teraz Pol'And'Rock


Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!