Mieszkańcy gminy Kłodzko protestują przeciwko budowie biogazowni. Inwestycja powstać ma na prywatnym gruncie w pobliżu specjalnej strefy ekonomicznej, przy głównej trasie z Kłodzka do Żelazna i w bezpośrednim sąsiedztwie z osiedlem domów jednorodzinnych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Inwestor złożył już wniosek do urzędu gminy o zmiany w planie przestrzennego zagospodarowania. Mieszkańcy nie chcą dopuścić do realizacji tej inwestycji.
- Zainwestowaliśmy majątki całego swojego życia, by zamieszkać w tym miejscu. Dziś okazuje się, że zamiast pięknego widoku za oknem, będziemy mieć za sąsiada śmierdzącą biogazownię - mówią i podkreślają, że oprócz dokuczliwego smrodu obawiają się też uciążliwego transportu dowożącego odpady do biogazowni. Dziś, o godz. 15.00, w urzędzie gminy Kłodzko odbędzie się w tej sprawie spotkanie z wójtem Stanisławem Longawą.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!