Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

17 września około 28 tysięcy osób obejrzy koncert George'a Michaela na wrocławskim stadionie na Pilczycach. Każdy fan ma swoje ulubione utwory, bez jakich nie wyobraża sobie koncertu gwiazdy. Jaka jest Twoja wymarzona playlista?

Na dotychczasowych koncertach w ramach trasy "Symphonica: The Orchestral Tour", jakie odbyły się m.in. w Pradze, w Kopenhadze, w Berlinie, w Kolonii i we Florencji publiczność usłyszała m.in. utwory "My Baby Just Cares For Me", "Understand", "True Faith", "Kissing a Fool", "Roxanne" czy "Freedom".

Trasa Symphonica, to okazja do zaprezentowania fanom nie tylko wielkich hitów, ale również utworów, których George Michael nigdy nie wykonywał na scenie i coverów znanych utworów innych artystów.

GEORGE MICHAEL W TRASIE SYMPHONICA (FILMY)

Jakie utwory Ty chciałbyś usłyszeć na koncercie we Wrocławiu? Która piosenka George'a Michaela jest Twoją ulubioną? Zapraszamy do dyskusji!Oto nasze propozycje. Który z utworów powinien zaśpiewać George Michael na własnym koncercie? Posłuchaj i zagłosuj w naszej sondzie.

1. Jesus to a Child2. Careless whisper3. I can't make you love me4. Freedom5. Roxanne6. Father figure7. Flawless8. Too funky9. Waltz away dreaming

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ KONCERTU GEORGE'A MICHAELA WE WROCŁAWIU


Wiadomości

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mn (gość)

carless whisper, father figure, if i told you that, freedom, faith,
ale tak naprawde to marze o last christmas.:D serio!:)

nerss71 (gość)

Careless Whisper - klasyk. Jak powyżej Jesus To A Child. Waltz Away Dreaming, I Can't Make You Love Me to bym sobie życzył