JAROCIN 2018. W lipcu zorganizowana zostanie kolejna edycja Jarocin Festiwal. Po 12 latach na tę imprezę powraca Lech Janerka, jeden z wrocławskich artystów. W galerii zdjęć możecie zobaczyć, kto jeszcze wystąpi na festiwalu w Jarocinie.

JAROCIN 2018. KTO ZAGRA?Koncert Lecha Janerki jest sporym wydarzeniem, gdyż muzyka występuje ostatnio bardzo rzadko. Ostatnią płytę ("Plagiaty") wydał trzynaście lat temu, rok później grał na festiwalu w Jarocinie.

Oprócz Lecha Janerki wystąpią także m.in.: Wojtek Mazolewski, The Dumplings, Coma, Marek Dyjak, Daria Zawiałow, Public Image Ltd, Pussy Riot, Kortez, Hańba!, BISZ & B.O.K, Pablopavo i Ludziki.

Festiwal w Jarocinie rozpocznie się 13 lipca i potrwa trzy dni. Na terenie imprezy staną cztery sceny, w programie znalazło się ponad 50 koncertów.

JAROCIN 2018. BILETYBilety na Jarocin Festiwal są w cenie od 179 do 199 złotych. Można je kupić za pośrednictwem serwisu biletomat.pl. Wstęp dla dzieci i młodzieży do lat 12 jest darmowy.

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!