Klasa A w okręgu wałbrzyskim ma za sobą przedostatnią kolejkę spotkań w bieżącym sezonie (wyniki)

Wałbrzych – klasa A

Grupa I

Błękitni Słotwina – Biały Orzeł Mieroszów 3:0 (wo), Boxmet Piskorzów – Włókniarz Głuszyca 0:1, Czarni Wałbrzych – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:5, Płomień Makowice – Sudety Dziećmorowice 3:3, Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Pogoń Pieszyce 1:3, Iskra Witków Śląski – Podgórze Wałbrzych 7:4, Kłos Lutomia – KS Walim 4:3.

1. Pogoń Pieszyce 25 73 105-19
2. Płomień Makowice 25 58 83-46
3. Iskra Witków Śląski 25 45 89-76
4. Włókniarz Głuszyca 25 36 48-40
5. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 25 35 70-52
6. Błękitni Słotwina 25 35 49-53
7. Podgórze Wałbrzych 25 32 53-62
8. Boxmet Piskorzów 25 31 41-48
9. KS Walim 25 30 56-62
10. Czarni Wałbrzych 25 30 54-71
11. Sudety Dziećmorowice 25 30 64-73
12. Unia Bogaczowice 25 29 43-63
13. Kłos Lutomia 25 23 49-79
14. Biały Orzeł Mieroszów 25 11 21-81

Biały Orzeł Mieroszów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej

W następnej, ostatniej w sezonie, kolejce (17 czerwca) zagrają: Mieroszów – Lutomia, Walim – Witków Śląski, Podgórze Wałbrzych – Stare Bogaczowice, Pieszyce – Makowice, Dziećmorowice – Czarni Wałbrzych, Nowe Miasto Wałbrzych – Piskorzów, Głuszyca – Słotwina.

Grupa II

Czarni Sieniawka – Cukrownik Pszenno 3:1, Darbor Bolesławice – Zieloni Łagiewniki 1:1, LKS Wiśniowa – Wierzbianka Wierzbna 2:0, Herbapol Stanowice – Unia Jaroszów 1:4, LKS Dobrocin – Ślężanka Tąpadła 0:6, LKS Marcinkowice – Delta Słupice 2:

1. Wenus Nowice 23 61 95-29
2. Ślężanka Tąpadła 23 43 61-41
3. Cukrownik Pszenno 23 43 58-31
4. Zieloni Łagiewniki 23 43 41-32
5. Unia Jaroszów 24 39 62-54
6. Delta Słupice 23 37 58-61
7. Darbor Bolesławice 23 35 51-42
8. LKS Wiśniowa 23 31 40-45
9. Czarni Sieniawka 23 28 46-52
10. Herbapol Stanowice 23 27 50-52
11. Wierzbianka Wierzbna 23 16 42-83
12. LKS Marcinowice 23 15 34-57
13. LKS Dobrocin 23 9 29-88

W następnej, ostatniej w sezonie, kolejce (17 czerwca) zagrają: Pszenno – Marcinowice, Słupice – Dobrocin, Tąpadła – Stanowice, Nowice – Wiśniowa, Wierzbna – Bolesławice, Łagiewniki – Sieniawka.

Grupa III

GLKS Kamiennik – Koliber Uciechów 1:2, Ślęża Ciepłowody – Znicz Lubnów 8:0, Inter Ożary – Sparta Ziębice 2:2, Unia Złoty Stok – Henrykowianka Henryków 4:0, Polonia Ząbkowice Śląskie – Wieża Rudnica 1:4, DGPNZ Roztocznik – Słowianin Wolibórz 2:3.

1. Sparta Ziębice 23 57 85-27
2. Ślęża Ciepłowody 23 57 116-29
3. Unia Złoty Stok 23 42 46-36
4. Polonia Ząbkowice Śląskie 23 39 76-35
5. Inter Ożary 24 38 76-53
6. LKS Gilów 23 38 71-48
7. DGPNZ Roztocznik 23 38 63-42
8. Słowianin Wolibórz 23 34 82-62
9. Wieża Rudnica 23 26 70-89
10. Koliber Uciechów 23 22 45-67
11. Znicz Lubnów 23 17 56-113
12. Henrykowianka Henryków 23 17 44-74
13. GLKS Kamiennik 23 0 22-177

W następnej kolejce (17 czerwca) zagrają: Uciechów – Roztocznik, Wolibórz – Ząbkowice Śląskie, Rudnica – Złoty Stok, Henryków – Gilów, Ziębice – Ciepłowody, Lubnów – Kamiennik.

Grupa IV

Granica Tłumaczów – ATS Wojbórz 2:9, Hutnik Szczytna – Zamek Gorzanów 3:3, LKS Bierkowice – Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:4, Łomniczanka Stara Łomnica – LKS Wambierzyce 3:1, Odrodzenie Szalejów Dolny – Śnieżnik Domaszków 1:0, Orlęta Krosnowice – Sudety Międzylesie 2:1, KS Polanica-Zdrój – Sudety Międzylesie 2:1, KS Polanica-Zdrój – Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:8.

1. Włókniarz Kudowa-Zdrój 25 60 91-28
2. Śnieżnik Domaszków 25 58 85-33
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 55 112-31
4. ATS Wojbórz 25 52 79-39
5. Orlęta Krosnowice 25 49 71-37
6. KS Polanica-Zdrój 25 33 41-52
7. LKS Bierkowice 25 30 40-66
8. Łomniczanka Stara Łomnica 25 30 54-67
9. Sudety Międzylesie 25 30 43-62
10. Zamek Gorzanów 25 28 57-62
11. Odrodzenie Szalejów Dolny 25 28 41-77
12. Hutnik Szczytna 25 18 42-70
13. Granica Tłumaczów 25 14 33-100
14. LKS Wambierzyce 25 11 27-92

W następnej, ostatniej w sezonie, kolejce (17 czerwca) zagrają: Szalejów Dolny – Międzylesie, Wojbórz – Polanica-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka – Krosnowice, Domaszków – Stara Łomnica, Wambierzyce – Bierkowice, Kudowa-Zdrój – Szczytna, Gorzanów – Tłumaczów.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!