Mieszkańcy trzymają kciuki za Ewę Dani Sikocińską, pochodzącą z Kłodzka piosenkarkę, która ma szansę wygrać Must Be The Music - muzyczny show nadawany przez telewizję Polsat. Artystka weszła do półfinału programu i walczyć będzie o zwycięstwo podczas koncertu 30 października.

Pani Ewa jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku. To tutaj rozpoczęła swoją przygodę z piosenką. W Akademii Muzycznej w Katowicach studiowała w klasie fletu, ale śpiewać nie przestała. Po studiach koncertowała m.in. w Japonii, Włoszech, Francji, Belgii i Norwegii. Ma na swoim koncie płytę i wiele nagród.
W programie wystąpiła też niezwykle utalentowana Dominika Barabas z Lądka-Zdroju, ale po niedzielnym występie niestety nie dostała się do półfinału.
Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marian z Wałbrzycha (gość)

Nieprawdopodobny talent, poczucie rytmu, frazy, fenomenalny zmysł improwizacji a wszechstronność stylistyczna to kolejna wielka zaleta tej fantastycznej wokalistki. Niedawno Jej koncert w Klodzku wywarł niesamowite wrażenie na słuchaczach. Okazuje sie,że jest artystką o niekwestionowanej ogromnej skali głosu.Utwory klasyczne, brzmią pięknie, ale też soul czy rockowe brzmienia idealnie pasują do artystki. Byłem na Jej koncercie i do tej pory słysze ten przepiękny głos. Myslę,że cała ziemia kłodzka, cały region powinien Jej pomóc. Czym większy sukces odniesie Ewa Dani Sikocińska tym prędzej przyjedzie do Nas z koncertami. To normalna zależność.Życzę Jej wygrania tego programu i wyślę tyle sms-ów ile zdążę. Pani Ewo jesteśmy z Panią. Proszę być pełną optymizmu, uda się!