Od 23 września na ekranach kin gości film "Porwanie", najnowszy thriller Johna Singeltona, autora takich hitów kinowych, jak „Czterej bracia” czy „Za szybcy, za wściekli”. Mamy trzy podwójne zaproszenia na ten film do wykorzystania do 29 września w wałbrzyskim Cinema City.

Dramatyczna walka o tożsamość i mroczna tajemnica, która skrywa bolesną prawdę... to wszystko w zasięgu ręki.

Nathana Harpera, w rolę którego wcielił się gwiazdor sagi „Zmierzch” Taylor Lautner, zawsze dręczyło niepokojące poczucie, że odgrywa rolę innej osoby. Pewnego dnia, ku swojemu przerażeniu, znajduje w Internecie własne zdjęcie z dzieciństwa na stronie poświęconej zaginionym. W jednej chwili całe jego życie traci sens, a dotychczasowe lęki i przeczucia powoli zaczynają układać się w spójną całość.
Mężczyzna stopniowo odkrywa, że na jego drodze nic nie jest takie, jakim się wydawało, a misternie kłamstwo, którego stał się głównym bohaterem, skrywana mroczną i niebezpieczną tajemnicę.
W momencie, gdy do gry wmiesza się policja, agenci rządowi i tajemnicze postaci, które rzucą się w pogoń za Nathanem, jedynym wyjściem okaże się ucieczka. Bohater nie da jednak łatwo za wygraną i zrobi wszystko, by dowiedzieć się, kim jest naprawdę.
Film, w którym wystąpili m.in. Maria Bello, Sigourney Weaver, Alfred Molina, czy Denzel Whitaker, wszedł na ekrany kin Cinema City 23 września.

Aby wygrać podwójne zaproszenie należy do jutra, czyli 27 września do g. 10 odpowiedzieć na pytanie:

W KOGO ZMIENIA SIĘ JACKOB BLACK, GRANY PRZEZ TAYLORA LAUTNERA, W SADZE "ZMIERZCH"?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres walbrzych@gazeta.wroc.pl. W treści podajcie swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, a w tytule koniecznie wpiszcie "Konkurs - kino". Tuż po g. 10 skontaktujemy się telefoniczne z wylosowanymi zwycięzcami konkursu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!