Trzecia - ostatnia już, odsłona naszego konkursu na zakończenie wakacji. Do wygrania supernagrody, z którymi rozpoczniecie rok szkolny z uśmiechem.

Od środy, co kilka dni publikujemy po jednym pytaniu, które sprawdza Waszą wiedzę.

Dziś pytanie trzecie (ostatnie).
Jak nazywamy ludzi bez charakteru, albo zwierzęta, które chroni wapienna muszla?

Już dziś możecie wysyłać odpowiedzi! NA WSZYSTKIE TRZY PYTANIA W JEDNYM MAILU na adres: wroclaw@naszemiasto.pl, w tytule wpisując "Konkurs Mieszko".

W treści maila, oprócz wszystkich trzech odpowiedzi, należy podać imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Tylko takie maile będziemy brać pod uwagę. Maile zawierające tylko jedną lub dwie odpowiedzi, zostaną uznane za niepełne i nie będą brane pod uwagę. Wysłanie takiego niepełnego maila nie zwiększy szansy na wygraną w konkursie.

15 autorów, którzy odpowiedzą poprawnie na wszystkie trzy pytania i napiszą do nas najszybciej, otrzyma od nas i firmy Mieszko kolorowe zestawy fantastycznych nagród, a w nich kubki, koszulki, puzzle, plany lekcji, kosmetyki i mnóstwo słodyczy!...

Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailem.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Nagrody ufundowała firma Mieszko.

Zobacz pytanie drugie


Wiadomości

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

borys (gość)

Odebrałem wczoraj, niestety brak planu lekcji i ciekawostek, dali tylko jedną koszulkę i szampon - brak płynu do kapieli. Ale za to jest sporo słodyczy.