Początek września to najwyższa pora dla maturzystów na wybór kierunku studiów. Pomóc w tym mogą Targi Edukacyjne ACi, jakie od 1 do 9 września odbędą się za pośrednictwem strony internetowej edutargi.pl

Targi organizowane są przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania, a odbędą się po raz siódmy.

W ich czasie na stronie www.edutargi.pl znajdziecie oferty kształcenia ze szkół publicznych i niepublicznych ze wszystkich ośrodków akademickich.

- Targi Edukacyjne ACI łączą przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony maturzyści w łatwy i szybki sposób znajdują najlepszą dla siebie ofertę edukacyjną, z drugiej zaś mają okazję wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. – mówi Marta Majkowska z Akademickiego Centrum Informacyjnego z Poznania.

"Wystawcy", czyli uniwersytety, uczelnie techniczne, ekonomiczne, medyczne, przyrodnicze i pedagogiczne, prezentują swoje propozycje dla przyszłych studentów poprzez informacje tekstowe o kierunkach i specjalnościach, filmy video, galerie foto oraz foldery w wersji PDF.

Na Targach znajdziesz oferty zarówno placówek publicznych, jak i niepublicznych oraz propozycje studiów podyplomowych, szkół językowych i firm szkoleniowych.

POZNAJ SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE TARGÓW EDUKACYJNYCH ACI

Skorzystaj z szansy i na początku września odwiedź stronę www.edutargi.pl

Jednym z partonów medialnych wydarzenia jest portal naszemiasto.pl

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!