Pechowa porażka Nysy w Żarowie

Damian Bednarz
Piłkarze Pogoni Duszniki-Zdrój ulegli w Bystrzycy Górnej 1:2
Piłkarze Pogoni Duszniki-Zdrój ulegli w Bystrzycy Górnej 1:2 Szymon Korzuch
Nie udał się wyjazd do Żarowa podopiecznym Kamila Krzywdy. Piłkarze Nysy Kłodzko przegrali ze Zjednoczonymi, choć do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Michała Wojtala. O tym wyniku zdecydowały dwie minuty, kiedy to miejscowi zdobyli decydujące bramki.

Dzięki temu zwycięstwu piłkarze spod Świdnicy zbliżyli się do kłodzczan na odległość pięciu punktów. Za tydzień Nysa kolejnych punktów będzie szukać w Złotym Stoku.

Swoje pierwsze punkty w tej rundzie zdobyli piłkarze Orląt Krosnowice. Gracze Rafała Jóźwiaka pokonali MKS Szczawno Zdrój. Jedyną bramkę w meczu zdobył Arkadiusz Pławiak. Premierowej porażki w tym roku doznali piłkarze Pogoni Duszniki-Zdrój, którzy przegrali w Bystrzycy Górnej 1:2. Gola dla duszniczan strzelił Piotr Lewandowski. Szczęścia nie miała także Iskra Jaszkowa Dolna, która uległa na własnym boisku Zdrojowi Jedlina-Zdrój 0:2.

Wczoraj wysokiej porażki doznał nasz jedyny reprezentant w Saltex IV lidze. Piast uległ Sokołowi Marcinkowice 1:5. Ruszyły także rozgrywki A i B klasy. Wyniki przedstawiamy poniżej.