Piłkarze Górnika w ostatnim sparingu w czasie przygotowań do sezonu wygrali w Kowarach 2:1

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz
Piłkarze Górnika Wałbrzych mają za sobą ostatni mecz sparingowy w czasie przygotowań do sezonu III ligi. Tym razem pokonali na wyjeździe 2:1 Olimpię Kowary.

Piłkarze Górnika Wałbrzych mają za sobą ostatni mecz sparingowy w czasie przygotowań do sezonu III ligi. Tym razem pokonali na wyjeździe 2:1 Olimpię Kowary. Zwycięstwo nie jest może okazałe, bo przecież Górnik to spadkowicz z II ligi, a Olimpia jest IV-ligowcem, ale trener Robert Bubnowicz dokonywał w tym spotkaniu wielu zmian. Górnik objął prowadzenie w 23. minucie po golu Marcina Orłowskiego. Kilka minut później było już 1:1, bo wyrównał Daniel Gałach. Jeszcze przed przerwą wynik ustalił Dominik Radziemski.