Piłkarze Nysy Kłodzko przegrali wysoko mecz sparingowy z Orłem Ząbkowice Śląskie

Paweł Gołębiowski
Piłkarze Nysy Kłodzko przegrali 0:5 mecz towarzyski z Orłem Ząbkowice Śląskie. W ten sposób została przerwana seria zwycięskich sparingów przygotowującego się do rundy wiosennej, zespołu z klasy okręgowej

Piłkarze Nysy Kłodzko przegrali 0:5 mecz towarzyski z Orłem Ząbkowice Śląskie. W ten sposób została przerwana seria zwycięskich sparingów przygotowującego się do rundy wiosennej, zespołu z klasy okręgowej. Nysa wygrała dotąd sześć spotkań. Nie dała jednak rady Orłowi, który gra w IV lidze. Drużyna z Ząbkowic Śląskich rozegrała dobre spotkanie, ale nie miała aż tak olbrzymiej przewagi na jaką mógłby wskazywać wynik. Do przerwy Orzeł prowadził 2:0 po golach Krzysztofa Czachora i Kamila Olejarnika. Po zmianie stron kolejne trafienie zaliczył Olejarnik i dwa gole dołożył Paweł Moskal.