Starosta kłodzki ogłosił kolejną edycję konkursu „Róża Kłodzka”. To nagroda, co roku przyznawana osobom, instytucjom oraz organizacjom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla społeczności powiatu kłodzkiego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W tym roku nagroda przyznana zostanie w następujących kategoriach: gmina roku, pracodawca roku, produkt turystyczny roku, inwestycja roku, animator kultury, animator sportu, wolontariusz roku i osobowość powiatu. Zgłoszenia kandydatów do nagrody przyjmowane będą do końca listopada. Decyzja, do kogo trafi statuetka, zapadnie w grudniu, a uroczyste wręczenie nagród planowane jest na styczeń. Wszyscy laureaci otrzymają statuetki „Róży Kłodzkiej” oraz dyplomy. Osoby wyróżnione w kategoriach: animator sportu, animator kultury, wolontariusz roku i osobowość ziemi kłodzkiej otrzymają również nagrody finansowe.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!