A może by tak trójkącik? A może by tak trójkącik?

(© Hagi)

Od piątku (1 czerwca) w kinach: psie propozycje dla całej rodziny, horror na podstawie sztuki i pikantna komedia.

Na dużych ekranach kanadyjska komedia "A może by tak trójkącik?" o erotycznych fantazjach 34-letniej Estelle. W obrazie w reżyserii Nicolasa Monette'a kKobieta zamierza zmienić swoje życie intymne i wpada na szalony pomysł. Czy Estelle uda się znaleźć partnerów do łóżka?


Homoseksualizm w futbolu? W filmie "Mario" (reż. Marcel Gisler) grający na pozycji napastnika w rozwijającym się klubie piłkarskim zakochuje się w innym zawodniku. Mężczyźni muszą ukrywać swoje uczucie przed kolegami z zespołu i władzami klubu.


Paula, główna bohaterka filmu "Paryż i dziewczyna" (reż. Léonor Sérraille) rozstała się z mężczyzną. Nie ma kogo prosić o wsparcie, którego potrzebuje. Decyduje się zacząć życie na nowo.


"Przygoda Nelly" (reż. Dominik Wessely) to zwariowany film o 9-latce, która dowiaduje się, że musi zamieszkać z rodzicami w Rumunii. Dziewczynka nie godzi się na to i ucieka od rodziców. Czy Nelly poradzi sobie sama?


W filmie familijnym "Bella i Sebastian 3" (reż. Clovis Cornillac) chłopiec będzie musiał obronić swoją ukochaną suczkę Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela.


W komedii "Wyszczekani" (reż. Raja Gosnell) Max, pracujący dla policji rottweiler, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami.


W kinach również horror "Przebudzenie dusz" zrealizowany na podstawie sztuki teatralnej. Film wyreżyserowali Jeremy Dyson i Andy Nyman, zagrali w nim aktorzy znani m.in. z seriali: Martin Freeman ("Fargo") i Alex Lawther ("The End of the F***king World").Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!