Przegrany sparing Nysy Kłodzko

Bartosz Ogrodnik
Dariusz Gdesz
Zespół Nysy Kłodzko rozegrał w ubiegłą sobotę swój kolejny mecz sparingowy przed nowym sezonem. Tym razem w Strzelinie rywalem podopiecznych Edwarka Małka był Start Namysłów, grający na co dzień w opolskiej IV lidze.

Nysa na spotkanie pojechała w zaledwie 12-osobowym składzie. Odbiło się to na jej grze, szczególnie w drugiej połowie. Pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 1:1, a bramkę dla kłodzczan strzelił Paweł Cebulski. W drugiej połowie w kłodzkiej ekipie zadebiutował były bramkarz Trojana Lądek Zdrój, Łukasz Brzeziński. Niestety, dla całej drużyny nie były to udane minuty. Start strzelił trzy kolejne gole i spotkanie ostatecznie wygrał 4:1.
Za tydzień kolejnym sparingpartnerem Nysy będzie Sparta Paczków.

START NAMYSŁÓW – NYSA KŁODZKO 4:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Paweł Cebulski (39). 1:1 Sarnowski (43), 2:1 Pabiniak (46), 3:1 Sarnowski (56), 4:1 Pabiniak (83).

Nysa: Niewęgłowski (46 Brzeziński) – Cebulski, Sadliński, Fedorec, Dędys, Horka, Szwaja, Milewski, Bońkowski, Zimny, Pierzchalski.