Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Strzegom Autumn Show to, po Pucharze Świata w Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego rozgrywanym na Hipodromie w Morawie, druga co do wielkości impreza WKKW w Polsce. W ramach zawodów zostaną rozegrane: Międzynarodowe zawody, Finał Pucharu Polski, Mistrzostwa Polski Młodych Koni, Mistrzostwa Polski Kucy. Zawody odbędą na Hipodromie im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich w Morawie koło Strzegomia w dniach 23-25 września 2011.

Ranga imprezy i atrakcyjne nagrody sprowadza do Morawy czołówkę polskich zawodników wkkw oraz najlepsze polskie młode konie. Na Hipodromie będziemy mogliśmy zobaczyć polskich Olimpijczyków, medalistów Mistrzostw Polski, członków Kadry Narodowej, świetnie zapowiadających się juniorów i młodych jeźdźców oraz dzieci które dopiero rozpoczynają wielką karierę i startują na kucach. Łącznie we wszystkich konkursach spodziewamy się około 150 koni.

Strzegom Autumn Show to niepowtarzalna szansa na promocję i popularyzację sportów jeździeckich na Dolnym Śląsku i w Polsce, a zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, ale również najlepszych polskich koni na arenie międzynarodowej.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!