Przewaga Platformy Obywatelskiej mocno topnieje na rzecz Ruchu Palikota i Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke. Tak wynika z sondy wyborczej przeprowadzonej na łamach portalu internetowego dlaStudenta.pl

Niemal 20% - Ruch Palikota, około 15% - Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke - takie wyniki uzyskały w sondzie te dwa kluby. Depczą one po piętach Platformie obywatelskiej (23,10%), a Ruch Palikota wśród studentów jest popularniejszy niż Prawo i Sprawiedliwość (15,6%). Takie są wyniki sondy wyborczej przeprowadzonej na łamach jednego z serwisów skierowanych właśnie do studentów.

Dlaczego tak jest? – Po czterech latach ciągłych utarczek i przepychanek między PO i PiS studenci doszli do wniosku, że przydałoby się małe przewietrzenie sceny politycznej i dopuszczenie do rządów nowych partii – twierdzi Marcin Szewczyk, redaktor naczelny serwisu.

A komu Ty zaufasz w tych wyborach? Zagłosuj w naszej sondzie.

Źródło: funpr.plWiadomości

Komentarze (22)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

referent Bulzacki z mianowania Stanisława Bareji (gość)

Świat się przewraca, kiedyś studenci zaliczali się do ludzi myślących, tragedia. Jaka jest przyszłość naszej Ojczyzny?

studenci (gość)

Jestes za llegalizacja? Glosuj na nich:
http://www.wksejm2011.pl/
lista 4 pozycja numer 7 (fajna laska by the way) lub 21

KRiss (gość) (arek)

tak - pamiętamy - jedyna partia która została nie ruszona od komuny http://www.youtube.com/watch?v=G7tqmVdUdtg&feature=player_embedded

puzonik48 (gość)

wszystkim wyjdzie nam na dobre.Młodzi ludzie chcą ,żeby prawo było tworzone o najnowsze osiągnięcia nauki a nie o wytyczne KK.Zaskakuje mnie dobry wynik Nowej Prawicy ,łysole górą ?

kaka (gość)

Jeśli wierzyć tym wynikom sondażu, to czyżby obecni studenci byli aż tak mało inteligentni, żeby dojść do wniosku, że RPP to to samo co PO? Chcąc złapać dodatkowy elektorat Palikot obiecuje gruszki na wierzbie, a raczej maryśkę ... Czyli, że studentom zależy najbardziej na aborcji, in vitro, zażywaniu narkotyków... Ale SEX, DRUGS AND R'N'ROLL - to już było...

koniec (gość)

No i został tylko Palikot, jak dla mnie to to jest chore, widocznie władza boi się zarówno RP jak i NP, jednego już się pozbyli !!!!

pp (gość)

Michał Syska, lista nr 3, miejsce nr 3 - POLECAM!

http://www.facebook.com/pages/Micha%C5%82-Syska-do-Sejmu/197225493682902
http://www.youtube.com/watch?v=AMx0j4KThQ4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=1BIL7T7S0J4