W Kłodzku będzie nowe kino 3D

To pierwsze tak nowoczesne kino w powiecie kłodzkim i drugie w regionie wałbrzyskim. W Cinema 3D w Kłodzku widzowie będą mieli do dyspozycji trzy sale: jedną dla 360 widzów i dwie dla 180. Oprócz tego czynne będą dwie restauracje i popcorn bar z prażoną kukurydzą, napojami i słodyczami. Łącznie w nowoczesnym kinie pracę znalazło 40 osób, w tym kinooperatorzy, kasjerzy, bileterzy i barmani. Kino rusza w galerii Twierdza Kłodzko. Na początek zaplanowane są dodatkowe atrakcje.

Cinema 3D - pierwsze tak nowoczesne kino w powiecie kłodzkim - rusza już dzisiaj
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Cinema 3D - pierwsze tak nowoczesne kino w powiecie kłodzkim - rusza już dzisiaj (© inwestor)

- Każdy, kto w dniach 14-16 stycznia kupi bilet na film i zeskanuje go w specjalnym czytniku, będzie mógł wygrać darmowe zaproszenia do kina, pendrive'y-bransoletki Cinema 3D, zaproszenia na kolację do restauracji Sphinx i Wook, zestawy firmowe oraz nagrodę główną: 50-calowy telewizor - wylicza Halina Wyborska, rzeczniczka firmy Rank Progress.

Kolejną atrakcją dla wielbicieli filmu "Tron. Dziedzictwo" będzie prezentacja pojazdu stylizowanego na środki lokomocji, jakich używają bohaterowie filmu. Ceny biletów to: 15 i 17 zł za seans analogowy w tygodniu i 20, 17 i 15 zł w weekend. Seanse 3D w tygodniu będą kosztować 33 i 19 zł, natomiast w soboty i niedziele 26 i 22 zł. Kino proponuje też vouchery dla firm i seanse dla grup zorganizowanych.
Mieszkańcy Kłodzka już od dawna czekali na takie kino.

- Będzie gdzie spędzić czas z rodziną, na przykład w niedzielę. Miejscowi atrakcje ziemi kłodzkiej znają już na pamięć, a to będzie ciekawa odmiana - mówi Mateusz Woźniak z Kłodzka. Pierwsze w regionie nowoczesne kino od końca ubiegłego roku działa też w Wałbrzychu. Cinema City otwarto w Galerii Handlowej Victoria, w dzielnicy Sobięcin. Na zainteresowanie widzów nie można narzekać. Najwięcej miłośników kina przychodzi w weekendy.

Rozdajemy dziesięć biletów dla naszych Czytelników
W trzech salach kłodzkiego kina Cinema3D na początek zobaczymy filmy: "Tron. Dziedzictwo", "Megamocny", "Poznaj naszą rodzinkę" i "Weekend". Bilety na pierwsze seanse będą kosztować 15 zł. Po
∨ Czytaj dalej

za zniżką, na kinomanów czekają też inne atrakcje. A my mamy niespodziankę dla naszych Czytelników. Na 10 osób czekają bilety na wybrany przez nich film. Wejściówki wygra 10 osób, które wyślą do nas zdjęcia z Kłodzka, na których pokażą, dlaczego warto przyjechać do ich miasta. Czekamy na fotografie ciekawych miejsc, zabytków czy mieszkańców, którzy zajmują się czymś interesującym. Fotografie prosimy wysyłać mejlem, na adres: walbrzych@gazeta.wroc.pl, do końca stycznia. Zwycięzców ogłosimy w pierwszym tygodniu lutego. W mejlu prosimy wpisać imię i nazwisko autora zdjęcia i kontakt telefoniczny. Zdjęcia znajdą się na stronie internetowej klodzko.naszemiasto.pl.

Ile powinny kosztować bilety do kina? Podyskutuj.

Współpraca WEN

Więcej na temat

Komentarze (4)

avatar
avatar
:-) (gość)

a gdzie Ty masz napisane ze bilet kosztuje 33?tutaj masz podane wszystkie ceny http://www.cinema3d.pl/?pid=24 są seanse zwykle i seanse 3D

Wybierz kategorię