Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ruszyła VIII edycja Konkursu na Biznesplany! Po raz kolejny młodzi ludzie, którzy marzą o założeniu własnej firmy, mają szansę wygrać aż 10 000 zł - pierwszy wkład finansowy na poczet jej rozwoju. Poza tym aż setka z nich będzie mogła zupełnie bezpłatnie wystartować ze swoim biznesem w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Konkurs na Biznesplany to inicjatywa Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, której celem jest wsparcie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto ma pomysł na biznes i nie ukończył 30 roku życia. Wystarczy wolna chwila, pomysł i dostęp do Internetu, bo warunkiem zgłoszenia do konkursu jest wypełnienie formularza na stronie www.biznesplany.pl pod przyciskiem „Złóż wniosek” do 14 października.

A warto, bo pierwsza nagroda to nie tylko tytuł „Pomysłu na Biznes Roku 2011”, ale 10 000 zł i pakiet usług dla startujących w AIP. Natomiast druga i trzecia to poza wspomnianym pakietem kolejno- 5 000 zł i 3 000 zł. Ale wygranych będzie więcej- autorzy aż 100 najlepszych prac zupełnie bezpłatnie założą własne firmy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości!

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Macio (gość)

Hej,

Podzielę się znaleziskiem bo okazja niezła!;

kino 5D w Magnolii za 7złotych:

www.eurobon.pl/deals/kino5d_96.html

Obiad + deser za 3 złote:

www.eurobon.pl/deals/makaroni_95.html

Pozdrawiam:)

Maciej