10 września na stadionie Tomasz Adamek walczył z Witalijem Kliczko. Niestety Polak poległ w starciu z Ukraińcem. Zobacz zdjęcia naszych czytelników, którzy byli na gali i kibicowali "Góralowi".

Masz swoje zdjęcia z gali? Wyślij je na adres wroclaw@naszemiasto.pl - uzupełnimy naszą galerię.

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gusiek460 (gość)

Mamona, mamona ona wszystkiego dokona. - Mamona, mamona pójdż mordo w me ramiona. Ot i przepadł pod mamoną nasz PATRIOTYZM do OJCZYZNY.

Tomek (gość)

Adamek wywalczył 3-4 mln EUR, więcej, niż dostał za wszystkie swoje dotychczasowe walki w karierze razem wzięte, to jest jego sukces. Zrobił szum i zarobił, Sosnowski też walczył z Kliczko i jego gaża była dużo, dużo mniejsza. To jest największy sukces Tomka Adamka

gośćiu (gość)

Adamek wielki Polak - Katolik - - - - - a po jakiego z "jankeską " flagą - Kliczko siedzi u Niemca a miał jedynie flagę swojej ojczyzny