XIV Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu. Łodzianki zwyciężyły

m
archiwum Joanny Damińskiej
W dniach 4-6 kwietnia, w hali OSiR w Skierniewicach odbyły się XIV Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu (siłowaniu na rękę). Dwuosobowa reprezentacja z Łodzi aż zdobyła 4 medale: 1 złoty i 3 srebrne.

Monika Sosnowska startowała w kategorii Senior do 70 kg. Łodzianka zdobyła srebrny medal w siłowaniu na prawą rękę i taki sam na lewą rękę.

Joanna Damińska startująca w kategorii Senior do 60 kg zdobyła złoty medal na prawą rękę oraz srebrny medal na rękę lewą.

Uzyskując tak wysokie miejsca, łodzianki zakwalifikowały się do reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej Polskiej Federacji Armwrestlingu: armpower.net