(© Fot. Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podróż z Wrocławia do Rzeszowa, dzięki połączeniom lotniczym, znacznie się skróciła. Loty zostaną jednak zawieszone, bo nie ma dużego zaintersowania kursami.

Firma Eurolot podjęła decyzję o zawieszeniu połaczenia z Podkarpaciem, ponieważ ludzie chętnie latają do Rzeszowa tylko w okresie świątecznym. Ostatnia szansa na skorzystanie z lotu będzie 28 października i 2 listopada.

Niewykluczone jest jednak, że jeszcze dostaniemy się samolotem do Rzeszowa. Będzie to możliwe jeżeli zostaną uruchomien loty do Lwowa, ponieważ samoloty będą musiały mieć międzylądowanie właśnie na rzeszowskim lotnisku Jasionka.

Czytaj również: Nowe pociągi pojadą po Dolnym Śląsku (ZDJĘCIA)Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

weeerfwerf (gość)

Ciekawe jak ludzie mieli kupowac bilety, skoro odwoływali loty. Jak ktoś planuje taką podróż samolotem to musi dolecieć na czas, a nie dowiadywac sie że było za mało chętnych. LOT uwielbia w ten sposób "optymalizować" trasy. A potem się dziwią że nikt nie rezerwuje lotów... Ile razy musiałem czekać w Warszawie kilka godzin bo lot odowłali bo było za mało chętnych... I już nie latam przez Warszawę.

Podróżnik (gość)

2h do Krakowa i 2.5h do Rzeszowa max stamtąd, jadąc zgodnie z przepisami - koszt ok. 150-250zł w zależności od spalania.

RH+ (gość)

...nic dziwnego, że nie ma zainteresowania, pisałem we wrześniu jak to wygląda :

"Mieszkając we Wrocławiu możemy się dostać na lotnisko średnio w 30 minut - czesc szybciej, bo samochodem, czesc dluzej, bo MPK, ale srednio pol godziny. Na lotnisku trzeba byc najpozniej na 45min. przed odlotem, ale nikt nie chce sie stresowac i kazdy przyjezdza srednio poltorej godziny wczesniej. Pozniej lot 75minut, po wyladowaniu jeszcze taxi do terminala, czekanie na bagaz, wydostanie sie z lotniska, powiedzmy 30 minut, dalej dojazd z lotniska do centrum Rzeszowa dajmy 30minut tak jak we Wroclawiu. Razem mamy 4 godziny i 25 minut, cena minimum 195zł
Kolej Wrocław - Rzeszów (InterRegio) jedzie 7 godzin i 45 minut, cena 51zł normalny w drugiej klasie, czyli prawie 4 razy mniej.Studenci raczej na to nie pojda, heheh ;)

Ogolnie faktycznie przydalyby sie ceny od 100zl, bo inaczej malo kto bedzie chetny doplacic 150zl, zeby zaoszczedzic 3 godziny. Bedzie musialo sie komus bardzo spieszyc :)"