Zdjęcia działającego Samsung Galaxy S8 i grafika stacji dokującej Zdjęcia działającego Samsung Galaxy S8 i grafika stacji dokującej

Zdjęcia działającego Samsung Galaxy S8 i grafika stacji dokującej (© Conowego.pl)

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia działającego smartfona Samsung Galaxy S8. Wyglądają na prawdziwe, bo pokrywają się z niemal wszystkimi wcześniejszymi informacjami na temat nowego flagowca Samsunga.

Do tej pory Samsunga Galaxy S8 mogliśmy podziwiać wyłącznie na renderach lub dość niewyraźnych zdjęciach, prezentujących wyłączone urządzenia. Teraz, za sprawą jednego z producentów etui dla telefonów, Galaxy S8 możemy podziwiać z włączonym ekranem. Jest to o tyle ciekawe, że zdjęcia zdradzają odświeżony sposób obsługi smartfona, a także potwierdzają wiele wcześniejszych pogłosek.Samsunga Galaxy S8 ma powstać w dwóch zakrzywionych wariantach. Na zdjęciach widzimy pasek nawigacyjny Edge na jednej z jego krawędzi, a także nowość w postaci wirtualnego przycisku "wstecz" umieszczonego na prawej krawędzi ekranu (zamiast na lewej).

Być może nowy flagowiec będzie pozwalał zmieniać jego położenie, skoro ten znajduje się w obrębie wyświetlacza?Istnienie wirtualnych przycisków w obrębie ekranu potwierdza inny, równoległy wyciek danych, w ramach którego w sieci udostępniono grafiki prezentujące Galaxy S8. Zestawienie ich z publikowanym przez nas wcześniej zdjęciem oraz jedną z fotografii, które udostępniamy dziś, widzimy, że wszystkie kawałki układanki składają się w logiczną całość.Czytnik linii papilarnych, z racji braku przycisku Home, powędruje na tylny panel obudowy. Nie potwierdzają się informacje o czytniku linii papilarnych zintegrowanym z ekranem.

Co ciekawe, dotarła do nas również informacja o stacji dokującej DeX dla Samsunga Galaxy S8. Miałaby ona zamienić smartfona w swoisty komputer stacjonarny, podobnie jak funkcja Continuum w smartfonach z Windowsem. Moc obliczeniowa nowego flagowca smartfona ma być bardzo duża, więc...DeX byłby niewielką, otwieraną przystawką ze złączem HDMI, do której użytkownik wsuwałby smartfona. Projekt jest bardzo intrygujący i ciekawi jesteśmy czy Samsung zaprezentuje go wraz z nowymi Galaxy S8 i S8+.

Źródło: Conowego.pl


Sprzęt

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: