Poprawianie zdjęć za pomocą popularnego Photoshopa na tyle mocno weszło w krew, że niektórzy nie wyobrażają sobie zdjęcia bez chociażby delikatnego retuszu. A co jeśli wyjdzie nam idealne ujęcie, gdzie Photoshop może tylko zepsuć efekt? Niemożliwe? A jednak. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić niesamowitą galerię.


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Generalnie rzecz biorąc, takimi programami to trzeba się umieć posługiwać. Natomiast...jeśli jest fotograf co dysponuje sprzętem klasy lustrzanka Full HD, no to musimy sobie zdawać sprawę z tego, że tam już jest tak czuła matryca i zdjęcia mogą być tak dokładne, że w zasadzie jedyne co można z nimi zrobić to ewentualna kompresja, żeby łatwiej się mailowało. A tak to lepiej nic z nimi nie robić, bo straci się urok zdjęcia i jego jakość, jaką daje lustrzanka.

Babcia

Ja teraz używam bardzo rzadko tego typu programów. Inną kwestią jest to, że niektóre portale, na które wstawiamy zdjęcie psują jego jakość.