(© zdjęcie ilustracyjne)

Kłodzkie Koło PTTK organizuje pieszą wycieczkę z cyklu “Zdobywamy Koronę Ziemi Kłodzkiej”

Uczestnicy wycieczki z samego rana wyruszą autokarem najpierw do Radkowa, skąd przejdą do wodospadu Pośny. Następnie będą Skalne Wrota i Szczeliniec Wielki, gdzie uczestnicy będą mogli zakupić bilety w cenie 10 zł/ normalny i 5zł/ulgowy, a następnie wejść do rezerwatu. Po chwili spędzonej w malowniczych okolicznościach przyrody wycieczka przejdzie rozdrożem nad Skalnymi Wrotami do Radkowskich Skał. Stamtąd powędrują rozdrożem pod Basztami z powrotem do Radkowa. Suma kilometrów, którą będą mieli do pokonania uczestnicy to około 17km, a szacowany czas całej wycieczki to około 10 godzin wędrówki plus dojazdy.

Chociaż piesza wycieczka odbędzie się 17 czerwca, zapisywać się można tylko do 14 czerwca, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona- jest ich tylko 30. Osoby, które się zapisały muszą uiścić opłatę za przejazd autokarem w kwocie 20zł oraz ubezpieczyć się na własną rękę.

Zapisywać się można w biurze Oddziału PTTK w Kłodzku przy ul. Wita Stwosza 1.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!