Sprawdź, czy Twojemu dziecku należy się stypendium

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wydział Edukacji Urzędu Miasta Zgorzelec informuje, że od 22 sierpnia w szkołach podstawowych, gimnazjach, Punkcie Obsługi Interesanta UM oraz w Wydziale Edukacji UM Zgorzelec przy ul. Domańskiego 7 można pobierać wnioski o przyznanie stypendiów socjalnych dla uczniów na rok szkolny 2011/2012.

Stypendium takie może otrzymać dziecko znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia starającego się o stypendium nie może być większa niż 351 zł.

Termin składania wniosków upływa 15 września. Wnioski składamy u pedagogów w szkołach podstawowych i gimnazjach, a młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zgorzelec.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Zgorzelec (II piętro, pokój 38, nr telefonu 757 759 924.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!