Wybierz region

Wybierz miasto

  23. finał WOŚP w Kłodzku

  Galeria Twierdza Kłodzko
  Kłodzko, ul. Noworudzka/2, +48 74 660 44 11

  11:00 Niedziela, 11 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11 stycznia zagra swój kolejny finał. Miejskie instytucje publiczne, szkoły, stowarzyszenia oraz prywatne firmy połączyły siły i przygotowały program WOŚP w Kłodzku. Wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

  I tym razem, podobnie jak podczas zeszłorocznego finału, centrum imprezy znajdować się będzie w Galerii Handlowej „Twierdza”.

  Automobilklub Ziemi Kłodzkiej i „Rajdowa WOŚP” z licytacjami przejazdów rajdówkami stratuje o godz. 11.00 na parkingu Leroy Merlin.

  Od 12.00, na parkingu przed galerią, sprzęt i wyspecjalizowane samochody prezentować będą służby mundurowe oraz WOPR. W międzyczasie nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Zagra Dj Gromee. Specjalnie dla właścicieli milusińskich udzielane będą zaś bezpłatne porady weterynaryjne. Natomiast ratownicy medyczni oraz straż pożarna przygotowali pokazy pierwszej pomocy medycznej i akcji ratunkowej wydobycia poszkodowanego z samochodu z użyciem specjalistycznych narzędzi do cięcia blachy (godz. 14.00).

  Punkt 15.00 w środku centrum handlowego na scenie rozpocznie się część artystyczna. Wystąpią dzieci i młodzież ze Studia Piosenki „Jak Kto Chce” oraz Studia tańca „Fikander” z KCKSiR, uczniowie szkoły artystycznej „Open Vocal”, a na zakończenie rockowo-bluesowy zespół Karabach. Imprezę zakończy o godz. 20.00 „światełko do nieba”.

  Podczas finału WOŚP nie może zabraknąć tradycyjnej licytacji fantów. Z mnóstwa przekazanych prezentów do wylicytowania będą m.in.: porcelanowy kubek z Pałacem Prezydenckim z kancelarii Prezydenta RP, zaproszenia do hoteli „Casa d’oro” w Kłodzku i „Szarotka” w Zieleńcu, wycieczka niespodzianka ufundowana przez biuro podróży „Antravel” z Kłodzka.

  Jak informuje szefowa sztabu WOŚP w Kłodzku, Bogusława Petrecka, 142 wolontariuszy zgłosiło się do pomocy podczas tegorocznego finału. Specjalnie dla nich w miejscach takich jak: nota bene cafe club pl. Jagiełły, restauracja Casa d’oro ul. Grottgera oraz CH „Twierdza” ul. Noworudzka, właściciele przygotowali bezpłatnie ciepłe napoje.

  Moc atrakcji również na krytej pływalni w Kłodzku.

  Od 12.00 do 18.00 trwać będzie „Maraton pływacki”: próba bicia rekordu łącznej liczby uczestników oraz przepłyniętego dystansu dla wszystkich chętnych od lat 7, dystans każdego uczestnika 100 m stylem dowolnym. Dodatkowo dla najmłodszych kule wodne oraz zabawy w „wesołej zatoce”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Sprawdź, co wiesz o Dniu Matki [QUIZ]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.