Wybierz region

Wybierz miasto

  III Forum Tradycji w Kłodzku

  Skwer przy Moście św. Jana
  Kłodzko, ul. Wita Stwosza/

  Od 14.08.2015 do 16.08.2015

  • Wstęp wolny

  Raz do roku w Kłodzku zabytkowe zaułki miasta dzięki barwnym kiermaszom, gwarnym jarmarkom i gościnnym stoiskom zamieniają się w wyjątkowy wehikuł, który porywa mieszkańców i turystów w czasy dziecięcych wspomnień, smaków i wzruszeń.

  Najbliższą ku temu okazją będzie III FORUM TRADYCJI, czyli miejsce i przestrzeń, w której spotkają się mistrzowie tradycyjnego rzemiosła, smakosze i wszyscy, których interesuje przeszłość.

  Forum Tradycji to poznawanie innych kultur, czas dyskusji i wymiany poglądów, ponieważ pogranicze polsko-czeskie jest takim miejscem, gdzie w wyjątkowo przyjaznej aurze można poznawać zwyczaje wielu społeczności a czerpiąc z ich tradycji najciekawsze elementy można wykorzystywać współcześnie. Forum Tradycji to także inspiracja dla duszy, bo nie samym chlebem żyje człowiek. Spotkania z pasjonatami i ekspertami różnych dziedzin mają oświecać ścieżki tym, którzy tradycję chcą łączyć ze współczesnością.

  III FORUM TRADYCJI odbędzie się w Kłodzku - w miejscu, gdzie nie tylko kamienie ale przede wszystkim ludzie opowiedzą Państwu ciekawą historię..

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Sprawdź, co wiesz o Dniu Matki [QUIZ]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.