Wybierz region

Wybierz miasto

  Mirna Ray

  Nota Bene Cafe Club
  Kłodzko, ul. Pl. Władysława Jagiełły/1, +48 60 139 20 77

  20:00 Niedziela, 13 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Mirna Ray

  Mirna Ray to ekstrawagancki duet założony przez braci Marcina i Bartka Dzierbun mieszkających w Londynie. Ich muzyka to twarda męska poezja na gitarę i perkusję, pełna transu i melancholii. Bracia przyznają się do fascynacji nie tylko muzyką (Fugazi, At the Drive-in, Sonic Youth), ale także literaturą (Bukowski, Kerouac, Witkacy).

  Ich brzmienie jest szorskie i drapieżne, przywołujące pionierów polskiego noise’u takich jak np. Ewa Braun. Bracia chętnie występują u boku innych artystów, ich brzmienie doskonale koresponduje m.in. z bitami Prawatta. Zaowocowało to wspólną trasą koncertową w 2008 roku i zaproszeniem na OFF Festiwal w 2010.

  Choć muzyka Mirny jest hałaśliwa i arogancka, pod powierzchnią brudu czuć ludzką wrażliwość, sentymenty i emocje. Schowani za zimnofalową fasadą wkładają w granie serce i duszę, co szczególnie objawia się na koncertach. Na koncertach Mirna Ray nie bierze się jeńców. Złączeni telepatyczną więzią bracia wpadają w trans i za każdym razem grają tak, jakby to miał być ostatni ich koncert razem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.