Wybierz region

Wybierz miasto

  Musical: Mały Książę

  Sala Widowiskowa Kłodzkiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji
  Kłodzko, ul. Pl. Władysława Jagiełły/1

  18:00 Wtorek, 24 lutego

  • 15zł

  Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza, że instruktorka tańca z KCKSiR, Katarzyna Schick, jest autorką choreografii do musicalu Emotikon smile

  Musical został skonstruowany w nowatorskiej odsłonie, łatwo przyswajalnej dla dzieci i młodzieży. Ułatwiono odbiór lektury poprzez zamianę alegorycznych postaci i baśniowych miejsc na rzeczywistość. Współczesna, sceniczna adaptacja pozwolą na zrozumienie treści powieści nawet najmłodszym odbiorcom, wyraźnie wskazując na wagę pozytywnych wartości w życiu człowieka.

  Zapraszamy zatem wszystkich widzów, tych młodszych i starszych do zapoznania się z historią o młodym, dorastającym, wrażliwym chłopcu, który poznawszy smak pierwszego zawodu miłosnego, wyrusza w świat w poszukiwaniu szczęścia. Podczas swojej wędrówki główny bohater przekona się, że życie wymaga wielu wyborów. Pozna ludzi, którymi zawładnęła chęć posiadania majątku, pogoń za pieniędzmi, władzą. Pozna opłakane skutki popadania w nałogi i ulegania słabościom. Zrozumie, że sama zabawa i brak obowiązków nie wróżą szczęścia. Aż wreszcie, co najważniejsze - zrozumie, że w życiu największą wartością są: miłość, przyjaźń, wierność, marzenia, dobro. Musical „Mały Książę…” to lekcja troski

  o drugiego człowieka i przypomnienie tego, że zawsze warto pójść za głosem serca, podążyć za marzeniami i zachować w sobie dziecięcą radość.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.