Wybierz region

Wybierz miasto

  Noce Kościołów w Kłodzku. Pączkowe drzewo

  Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
  Kłodzko, ul. Pl. Władysława Jagiełły/1, +48 74 867 33 64

  16:00 Sobota, 20 czerwca

  • Wstęp wolny

  Diecezja Świdnicka kolejny raz włącza się w organizowane przez Katolickie Radio Rodzina przedsięwzięcie Europejskie Dni Dziedzictwa Chrześcijaństwa Noce Kościołów.

  Na program tegorocznej edycji Nocy Kościołów, która odbędzie się pod patronatem JE ks. bp. Ignacego Deca, Biskupa Świdnickiego, w dniach 18-21 czerwca, w Wałbrzychu, Świdnicy, Dzierżoniowie, Kłodzku, Głuszycy Świebodzicach, Ząbkowicach, Polanicy oraz Bardzie złożą się min. wystawy, koncerty, panele z udziałem gości zarówno z Polski jak i z zagranicy.

  DIECEZJA ŚWIDNICKA - 20.06.2015 – sobota
  KŁODZKO, Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, pl. Władysława Jagiełły
  16:00 - Spektakl teatralny dla dzieci i rodziców: „Pączkowe drzewo”

  Pączkowe Drzewo
  Spektakl powstał na podstawie książki Stefana Brzozowskiego o tym samym tytule. Bohaterami spektaklu są Tonia i Kajtek. Dzieci mieszkają po sąsiedzku.
  W ogrodzie Kajtka rośnie magiczne drzewo, które raz w roku rodzi pączki z nadzieniem truskawkowym. Tonia jest niepełnosprawną dziewczynką, obiektem żartów rówieśników do których zalicza się również Kajtek.
  Wypadek z panem Osą spowoduje, że Kajtek odkryje czym jest tolerancja wobec osób niepełnosprawnych. Spektakl w żywym i lalkowym planie,z autorskimi piosenkami. Książka „Pączkowe drzewo” stała się pomocną lekturą w przedszkolach i klasach nauczania początkowego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.