Wybierz region

Wybierz miasto

  Smoking Barrelz, Gypsy And The Acid Queen

  Nota Bene Cafe Club
  Kłodzko, ul. Pl. Władysława Jagiełły/1, +48 60 139 20 77

  20:00 Sobota, 24 października

  • 10zł

  Free Smoking Gypsies Tour" to trasa dwóch zespołów z Krakowa zrzeszających w sumie całe trzy osoby. Gypsy and the Acid Queen oraz Smoking Barrelz wyruszają w drogę na początku października i zahaczą między innymi o Wrocław, Poznań, Kłodzko, Kraków, Pajęczno, Żywiec oraz Rzeszów.

  Smoking Barrelz

  Minimalizm w najczystszej postaci. Grają rocka na 4/4, przeważnie na zjeździe. Ich motto które czasem jest ich przekleństwem to "mniej możliwości, więcej kreatywności". Cenią sobie niezwykle wysoko groove, artykulację i dynamikę. Ten klawy duet wyruszył właśnie w wielką psychodeliczną podróż by promować swój świeży debiutancki album zatytułowany "Na Zjeździe".

  Gypsy and the Acid Queen

  Solowy projekt Kuby Jaworskiego (wcześniej m.in. gitarzysta Vallium). Wykorzystując technikę loopowania, sam na scenie tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans inspirowany muzyką lat 70 połączoną z nowatorskim podejściem do muzyki. Kuba aktualnie nagrywa album stulecia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.