Wybierz region

Wybierz miasto

  Soulution & Three Acoustic Band @ Koncertowa Korona

  Hotel i Restauracja "Korona"
  Kłodzko, ul. Noworudzka/1, +48 74 867 37 37

  20:30 Sobota, 28 lutego

  • 10zł

  W sobotę 28 lutego o 20:30 zagoszczą u nas
  po raz kolejny, tym razem w powiększonym składzie z Three Acoustic Band.

  Dwójka wokalistów zaprezentuje covery znanych utworów w akustycznym wykonaniu - zapraszamy wszystkich amatorów muzyki na żywo

  Soulution to grupa przyjaciół wspólnie koncertująca od kilku lat. Dwa niezapomniane wokale, ciekawe aranżacje, duża dawka radości i pozytywnej energii sprawią, że koncert zapadnie na długo w Twojej pamięci. Zespół porusza się w klimatach rock, pop, soul grając światowe przeboje począwszy od lat 70-tych jak Queen, Bee Gees, Pink Floyd, The Beatles przez przeboje lat 80-90-tych takich jak Michael Jackson, Sting, u2, Pearl Jam, Macy Gray kończąc na hitach królujących obecnie na listach przebojów np: Amy Winehouse, Adele, Duffy, Kings of Leon.

  Three Acoustic Band - wykonuje akustyczne covery rockowych, bluesowych i popowych klasyków, niejednokrotnie zaskakując publiczność nietypowymi aranżacjami i miksami utworów. Najlepszym przykładem jest połączenie "Ostatniej niedzieli" Mieczysława Fogga i "Umbrelli" Rihanny. Zespół gra również utwory takich artystów jak Michael Jackson, Czesław Niemen, Dżem, Sting, U2, Pearl Jam, The Eagles, Pink Floyd, Jimi Hendrix, Eric Clapton i wielu innych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.