Wybierz region

Wybierz miasto

  Villas Festival - dzień 1

  Sala Widowiskowa Kłodzkiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji
  Kłodzko, ul. Pl. Władysława Jagiełły/1

  19:00 Piątek, 4 grudnia

  • 15zł

  Idea festiwalu poświęconego jednej z najbardziej znanych gwiazd Ziemi Kłodzkiej Violetcie Villas dojrzewała w Polsce od kilku lat.

  Wielka Diva sceny polskiej, która koncertowała z największymi artystami muzyki rozrywkowej swoich czasów, ostatnie sukcesy sceniczne triumfowała przez 12 lat po powrocie do Lewina Kłodzkiego z duetem Maciej i Bartłomiej Kieres (fortepian i kontrabas). Na Ziemi Kłodzkiej pomysł festiwalu krystalizuje się dzięki tym dwóm muzykom oraz ludziom kultury związanymi ze Stowarzyszeniem Fundus Glacensis, władzami samorządowymi Kudowy Zdroju, ośrodkami kultury powiatu kłodzkiego oraz Ośrodkowi Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

  W związku z przypadającą 5 grudnia czwartą rocznicą śmierci artystki planujemy uczcić Jej pamięć. W programie oprócz artystów, którzy występowali z Violettą i podzielą się z nami Jej utworami (Anna Żebrowska, Danuta Błażejczyk Paweł Wenderski, Maciej Kieres, Zbigniew Lesień) usłyszymy też artystów z Ziemi Kłodzkiej.

  Kłodzko – Kudowa Zdrój – Duszniki Zdrój, 4 – 6 grudnia 2015


  PROGRAM DNIA: 4 grudnia (piątek) godz. 19.00 Rendez-vous z Violettą…

  Koncert Anny Żebrowskiej (vocal) i Macieja Kieresa (fortepian) z udziałem Pawła Wenderskiego (dwukrotny laureat Szansy na sukces)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Sprawdź, co wiesz o Dniu Matki [QUIZ]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.