Wybierz region

Wybierz miasto

  Wernisaż wystawy Małgorzaty Dyrdy-Kujawskiej oraz Urszuli Wilk

  Muzeum Ziemi Kłodzkiej
  Kłodzko, ul. Łukasiewicza I./4, +48 74 867 35 70

  17:00 Piątek, 23 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Małgorzaty Dyrdy-Kujawskiej oraz Urszuli Wilk pt. Biel i Czerń, Czerń i Biel , który odbędzie się 23 stycznia 2015 r., o godzinie 17.00

  Urszula Wilk zaprezentuje dwa cykle malarskie "Mój prywatny obszar chronionego krajobrazu" z 2010-2012 wykonany w technice wodnej na papierze oraz najnowszy, pochodzący z 2014 r. olejny cykl na płótnach "Linie - niezależne byty malarskie".

  Małgorzata Dyrda-Kujawska – przedstawi prace wykonane w technice ceramiki. Jest artystką, dla której ceramika jest punktem wyjścia do badań głębszej natury. Poszukuje form, ale nie kryterium ładności decyduje o ich wyborze. To wynik badań i analiz, jak choćby w pracy „Futro”, która ma niezwykłą strukturę upodobniającą ją nieco do dywanu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.