Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa prac malarskich Anny Wach

  KCKSiR - Galeria Sztuki pARTer
  Kłodzko, ul. Pl. Władysława Jagiełły/1, +48 74 867 33 64

  Od 11.04.2015 do 10.05.2015

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na wystawę prac malarskich Anny Wach

  Anna Wach urodziła się w Wałbrzychu. Ukończyła studium na kierunku Organizacja Turystyki i Obsługa Ruchu Turystycznego. Jest także absolwentką Instytutu Turystyki Krajów Biblijnych Wyższej Szkoły Teologiczno – Humanistycznej w Podkowie Leśnej oraz studiów pedagogicznych. W 2006 roku uzyskała dyplom z zakresu Reklamy i Grafiki.

  Malarstwo artystki rozwija się dwutorowo. Starsze prace rodziły się z fascynacji pięknem natury, jej magicznych kształtów, kolorów i ulotnych chwil. Inspiracje czerpała z otaczającego ją świata. Prace te oddają urok i emocje miejsc, z którymi artystka miała styczność, i które urzekły ją na drodze twórczych poszukiwań.

  Malarstwo symboliczne nacechowane jest natomiast nutą romantyzmu i estetyzmu. Artystka odrzuca akademicki styl oraz tradycyjny sposób przedstawiania postaci, ale wykorzystuje doświadczenia malarzy sobie współczesnych. Rozwija w ten sposób swój własny, oryginalny styl. Są to prace niezwykle nastrojowe i ciepłe w charakterze, ich intensywna barwa równoważona jest poprzez rytm graficznego konturu. Malarstwo Anny Wach oczarowuje niespotykaną muzykalnością, jest zaproszeniem do niecodziennej estetycznej podróży. Otacza je aura, z którą oswajamy się stopniowo, odbieramy niczym niekończące się, bogate źródło wrażeń.

  Od 2012 roku Anna Wach jest członkinią Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.