Górnik PWSZ Wałbrzych - Bałtyk Gdynia 0:1

PG
Piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:1 z Bałtykiem Gdynia. Był to pojedynek 9. kolejki drugiej ligi.Gospodarze mieli w tym spotkaniu wiele okazji do strzelenia gola, ale nie potrafili ich wykorzystać. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 80. minucie zawodnik gości, Paweł Noga.

W Wałbrzychu, w 9. kolejce II ligi piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych grają na swoim boisku z Bałtykiem Gdynia. Po pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Gospodarze mieli na początku spotkania lekka przewagę, ale z czasem gra się wyrównała.

RELACJA:
Po 45. minutach wałbrzyszanie remisują u siebie z Bałtykiem Gdynia 0:0.
W 54. min Maciejak trafił piłką w poprzeczkę.
W 57. min. meczu Górnik PWSZ - Bałtyk jest nadal remis 0:0. Wałbrzyszanie po zmianie stron mają zdecydowaną przewagę.
62. min. - Groźnie zaatakował Bałtyk, wcześniej kolejna dobra akcja Maciejaka. Ciągle jest jednak 0:0
64. min. - ciągle jest remis 0:0. Zmiana w zespole Górnika. Za Daniela Zinke na boisko wszedł Adrian Moszyk. Wczesniej, w 60. min. zmiany dokonał trener Bałtyku - za Manelskiego wszedł Noga, a drugą połowę zaczął zamiast Dettlaffa - Jędryka
72. min. - Bliski strzelenia gola Moszyk. Chwilę wcześniej ten zawodnik ukarany żółtą kartką.
75. min. - Zmiana w zespole Bałtyku. Za Hirsza wszedł Ziemak. Chwilę wcześniej goście strzelali groźnie z rzutu wolnego.
Bałtyk prowadzi 1:0. W 80. min. gola strzelił Noga.
85. min. - Górnik PWSZ atakuje. Morawski strzela prosto w bramkarza gości.
Sędzia doliczył trzy minuty. W 93. min. zmiana w zespole Bałtyku - za Wiśniewskiego wszedł Filipiak.
KONIEC MECZU. Górnik PWSZ Wałbrzych - Bałtyk Gdynia 0:1

Zespoły wyszły na boisko w składach:
Górnik PWSZ: Jaroszewski, D. Michalak, Wojtarowicz, Bartoś, Zawadzki, Sawicki, Morawski, Fojna, Rytko, Zinke, Maciejak
Bałtyk: Matysiak, Loda, Benkowski, Martysiuk, Musuła, Lemanek, Dettlaff, Włodarczyk, Manelski, Wiśniewski, Hirsz