Holly pierwszy w Memoriale Stanisława Kaczmarka

PG
W piątek mistrzostwa Wałbrzycha w pływaniu

W Wałbrzychu rozpoczęto już cykl imprez sportowych pod wspólną nazwą Grand Prix Idol 2013. Pierwszymi zawodami cyklu był XIV Bieg o Memoriał Stanisława Kaczmarka. Impreza odbywała się w okolicach Ośrodka Społeczno Kulturalnego SM „Podzamcze”. Pomimo przenikliwego zimna i zalegającego śniegu w biegu wystartowało ponad 70 osób. Trasa najdłuższego, głównego dystansu mająca liczyć ponad siedem kilometrów została jednak nieco skrócona. Pierwszy pokonał ją Piotr Holly, który wyprzedził Patryka Łazarskiego, a na trzeciej pozycji zameldował się na mecie Artur Gawroński. W rywalizacji pań zwyciężyła Zofia Kot, druga była Magda Błaszkiewicz, a trzecia Mariola Sarnecka. – Za kilka dni już kolejna impreza cyklu. W piątek, 25 stycznia na pływalni w szkole podstawowej nr 10 przy ul. Ogrodowej odbędą się 10 mistrzostwa Wałbrzycha w Pływaniu - mówi Marek Henczka, organizator cyklu Grand Prix.

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"