Instagram Ani Lewandowskiej. Co słychać u Ani?

Diana Tobor
Diana Tobor
Ania Lewandowska ma dla Ciebie porady dotyczące aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zobacz zdjęcia znanej sportsmenki
Ania Lewandowska ma dla Ciebie porady dotyczące aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zobacz zdjęcia znanej sportsmenki Szymon Starnawski/Polska Press
Ania Lewandowska to znana polska sportsmenka, z licznymi osiągnięciami w karate. Ania to niewątpliwie osobowość medialna, promująca zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i poprawne odżywanie. Na swoim Instagramowym profilu Ania dzieli się poradami i ważnymi chwilami swojego życia. Sprawdź, czy nie wrzuciła nowej fotki.

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

🔷 Zdjęcie 1

https://www.instagram.com/p/CFcT0fahGpR/

How many of you joined the challenge on the spur of the moment? Remember that moment when you said I AM IN!👌Do you remember the REASON for it?
❌ tired of being out of breath when climbing stairs
❌ fed up with overeating
❌ fed up with feeling unwell and without any energy
Magda's smile is the best award!
Glad you did it with @Diet_Training_by_Ann
Ile z Was przystąpiło do wyzwania pod wpływem chwili? Pamiętacie ten moment, kiedy powiedziałyście WCHODZĘ W TO! ? A pamiętacie POWÓD?
❌ Dość zadyszki przy wchodzeniu po schodach
❌ dość przejadania
❌ dość złego samopoczucia i braku energii
O takim momencie opowiada nam Magda - podoba mi się jej podejście do treningów i zdrowego odżywiania - żadnego obsesyjnego liczenia kalorii, tylko ZDROWE NAWYKI.
Tu nie chodzi o wygląd - chodzi o zmiany, które zachodzą w Waszym WNĘTRZU 😍😍
Uśmiech Magdy mówi wszystko!😍😍Cieszę się, że zrobiłaś to z @Diet_Training_by_Ann
👇👇👇
„Przystąpiłam do tego wyzwania w sumie zupełnie przez przypadek, między lodami a goframi.
Weszłam na chwilę i przepadłam, od pierwszych treningów polubiłam się z @annalewandowskahpba i jej @diet_training_by_ann . Treningi pochłonęły mnie tak, że trenowałam częściej niż zakładałam.
Nie podam Wam tu liczb, bo ich nie znam 🙆🏼‍♀️ Pierwszy raz, nie one były moim celem.
A tej najważniejszej zmiany, nie zobaczycie na zdjęciu.
Przestałam liczyć kalorie! Czy wiecie jaka to ulga? Trenuje, jem regularnie i zdrowo. Poznałam mnóstwo dobrych ludzi, dostałam setki cudownych wiadomość! #fighterchallenge to była wspaniałą przygoda! Dziękuję, za każde dobre słowo, za wsparcie i że jesteście tu ze mną
Jestem szczęśliwa”😍
#annalewandowska
@diet_training_by_ann
@healthyteam_by_ann
#trenujęzlewą


🔷 Zdjęcie 2

https://www.instagram.com/p/CFcThJrhTFL/

Ania is a young mother - I know that combining this role with training and taking care of yourself is often a miracle, right for the FIGHTER CHALLENGE. Ania is full of motivation and willpower, and I think its amazing!! Ok, how often do you think that you don't have the time or the strength for @Diet_Training_By_Ann app ... You should check my profile, read the story of Ala, Klaudia, Magda, Ania and other Fighters!
Ania jest młodą mamą - wiem, że połączenie tej roli z treningami plus dbaniem o siebie niejednokrotnie graniczy z cudem. Coś na miarę wyzwania FIGHTER CHALLENGE ❤️
Ale u Ani widzę ogromną ilość samozaparcia, motywacji i silnej woli, i myślę sobie WOW!! 😍😍😍
Ok, jak często myślisz, że nie masz ani czasu, ani siły, by odpalić apkę @Diet_Training_By_Ann… Wejdź wtedy na mój profil, zobacz na Alę, Klaudię, Magdę, Anię i podobne do nich Fighterki!😍 I wówczas .. zobaczymy się na macie.
👇👇👇
“Coś” się zadziało na moich plecach😍
Jeśli chodzi o efekty to cóż mogę powiedzieć 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Chyba widać - jedno wielkie WOW! Jestem zadowolona, jestem dumna, jestem wdzięczna 🙏 I jedno jest pewne - chcę więcej”
#annalewandowska
@diet_training_by_ann
@healthyteam_by_ann
#trenujęzlewą
#fitness
#fighterchallenge
#trenujęzlewa
#walkaozdrowie
#healthyteam
#healthyteamann
#trenujewdomu
#hpba


🔷 Zdjęcie 3

https://www.instagram.com/p/CFcSbwnBIfa/

Let me guess ... after finishing #FIGHTERCHALLENGE it's hard to just “lay down. ''That is why I constantly emphasize to remember about regeneration - it is an essential element of a healthy life. The habits that you developed during this time will not go to waste!
During 72 days with @Diet_Training_By_Ann
➜ you have improved your condition and well-being
➜ you feel healthier and full of energy
➜ you have a better metabolism and you just want more! More health. Therefore, it is worth continuing this path. The way to health.
👇👇👇
Okay! @annalewandowskahpba persuaded me, so here we go! My 71 days of #fighterchallengebyann!
I am very proud of myself, because never in my life I have stayed in the challenge for so long (...) the effects are not only visible but most of all I can feel it! (...)
Co widać na zdjęciu od Eweliny?👌
❌OCZEKIWANY EFEKT WYZWANIA z @Diet_Training_By_Ann
👉zwiekszona kondycja i samopoczucie
👉zdrowie i mnóstwo energii
👉znacznie lepszy metabolizm i chęć na więcej!
Niech zgadnę… po skończonym #FIGHTERCHALLENGE ciężko tak po prostu “złożyć broń”🙈 Dlatego nieustannie podkreślam, żeby pamiętać o regeneracji - to niezbędny element zdrowego życia. Nawyki, które w sobie wyrobiłyście w tym czasie na pewno nie pójdą na marne!
⭐️”Jak już sama z siebie robisz BONUS (np. burpees i squat jump) to wiedz, że te nawyki i treningi weszły Ci tak w krew, ze nic tylko stawiać sobie nowe cele” to słowa Eweliny🤗🔥
Dlatego warto kontynuować tę drogę. Drogę do zdrowia.
👇👇👇
Okay! @annalewandowskahpba mnie namówiła wiec wrzucam! 😍😜 kiedy to zleciało? 🙈 moje 72 dni z wyzwaniem.
Jestem z siebie mega dumna, bo nigdy ale to nigdy w życiu, nie wytrwałam w wyzwaniu tak długo 🙈😁🙌🏼 (...) efekty nie tylko widać ale przede wszystkim czuć!❤️ To był idealny Challenge i nic tylko kontynuować te nawyki przez jesień i zimę(..)
#annalewandowska
@diet_training_by_ann
#healthyteambyann
#trenujęzlewą
#walkaozdrowie


🔷 Zdjęcie 4

https://www.instagram.com/p/CFbnSZ_huDe/

Appreciation🌹
We are happy to talk about our GOALS, DREAMS, PLANS. But often there is something stopping us... Lack of self-confidence, lack of the right attitude....
I am sure that everyone knows what I'm talking about. Sometimes it is difficult for us to appreciate ourselves, we focus mainly on what we like about others and what we lack.
Are you curious how ive CHANGE?
I wrote down my strengths and then read the list. In moments of doubt and failure, I look back to my notes. They remind me that I really have something to like!
DOCENIANIE 🌹
Wiele z nas chętnie mówi o swoich CELACH, MARZENIACH , PLANACH.Ale często na drodze do ich realizacji jest coś, co ją uniemożliwia. Brak wiary w siebie, brak odpowiedniego nastawienia, czy też kompleksy. 
Pewnie każdy wie, o czym mówię. Czasami trudno nam docenić samych siebie, koncentrujemy się głównie na tym, co podoba nam się u innych, a czego nam samym brakuje.
Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna. 
Dojrzewając nabrałam pewności siebie (znowu się powtórzę😆 sport mi w tym pomógł) , uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce.Po prostu lubi i docenia to,jaka jest!
Pomogło mi doświadczenie, które zdobyłam budując relacje z innymi KOBIETAMI, pracując z nimi, wzajemnie się motywując, ucząc się od siebie nawzajem. Wiele akcji, w których uczestniczyłam, pokazało mi, że mam w sobie siłę.
Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana?
WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków. 
Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mami, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga. 
▶️Zacznijmy od początku...
Wypisz proszę 3 CECHY , które cenisz w sobie.
Na mojej liście znalazły się: pracowitość, pozytywne nastawienie, dyscyplina...
A Ty? Co tak naprawdę w sobie lubisz? Cenisz?
Czekam na Wasze wpisy ❤️
⬇️⬇️⬇️


🔷 Zdjęcie 5

https://www.instagram.com/p/CFZdEzKhMlM/

DO YOU KNOW ... that it's never too LATE to start taking care of what, how and when you eat?
The effects of junk food are always very serious:
✅ Drowsiness and exhaustion
✅ Obesity
✅Tooth decay
✅ Osteopenia and osteoporosis
✅ Cancer
✅ Hypertension
✅ Diseases of the circulatory system
✅ Insulin resistance
✅ Diabetes
✅ Hypercholesterolaemia
How this list will look like is entirely up to you. Therefore, I am going back to the beginning of the post. It is never TOO LATE to start taking care of what we put on our plate!

Z cyklu DROGA DO ZDROWIA
▶️ Nowy wpis na blogu ▶️ www.hpba.pl
CZY WIESZ, ŻE … nigdy nie jest ZA PÓŹNO, aby zacząć dbać o to, co, jak i kiedy jesz?
Chipsy. W reklamach mówią, że to “wyselekcjonowane ziemniaczki i aromatyczne przyprawy, ..” Żal nie spróbować.
Przyznaj, ile razy ostatnio padło z Twoich ust “RAZ NIE ZAWSZE” ?
U mnie🤔... szczególnie wtedy kiedy mam wakacje.😆 Balans w życiu też jest ważny.
Ale, ale...
Jednym z głównych celów mojego działania jest pokazanie Wam, że zdrowe odżywianie może być i proste i szybkie, smaczne i niedrogie. I wiem, jak często poruszany jest temat ŚMIECIOWEGO jedzenia, ale widać ciągłą potrzebę wracania do tematu jego konsekwencji.
I nie, tu nie o wygląd chodzi, ale o zdrowie. Jak zawsze zresztą.

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, co kryje się pod nazwą śmieciowego jedzenia, niezdrowych energetyków, tłuszczów TRANS czy pustych kalorii.
Pytanie, czy brak wartości odżywczej zrekompensuje smak, cena i łatwa dostępność do tego typu jedzenia. Odpowiedź zawsze jest jedna. NIE. Skutki śmieciowego jedzenia zawsze są bardzo poważne.
✅ Ospałość i przemęczenie
✅ Otyłość i nadwaga
✅ Próchnica
✅ Osteopenia i osteoporoza
✅ Nowotwory
✅ Nadciśnienie
✅ Choroby układu krążenia
✅ Insulinoopornośc
✅ Cukrzyca
✅ Hipercholesterolemia
To, jak będzie wyglądać ta lista zależy wyłącznie od nas. Dlatego wracam do początku posta. Nigdy nie jest ZA PÓŹNO, aby zacząć dbać o to, co kładziemy na nasz talerz.
Przeczytajcie na blogu.
A w środę kolejny EKSPERT😉
#annalewandowska
#healthyteam
#healthyfoods
#blog


🔷 Zdjęcie 6

https://www.instagram.com/p/CFZC8UThBAI/

Banana🍌 Spice Smoothie
INGREDIENTS:
✔️1/2 banana
✔️1 pear
✔️2/3 cup plant based drink
✔️2 walnuts
✔️1 teaspoon maca
✔️a pinch of cinnamon
✔️a pinch of ground ginger
✔️a pinch of turmeric
www.healthyplanbyann.com
Korzenny koktajl
SKŁADNIKI:
✔️1/2 banana🍌
✔️1 gruszka
✔️2/3 szklanki mleka roślinnego @foods_by_ann
✔️2 orzechy włoskie
✔️1 łyżeczka macy @foods_by_ann
✔️szczypta cynamonu @foods_by_ann
✔️szczypta mielonego imbiru
✔️szczypta kurkumy
Www.hpba.pl
#annalewandowska
#coctail
#healthyteam
#smoothie


🔷 Zdjęcie 7

https://www.instagram.com/p/CFXMLxaB9xk/

♡my girls♡
🌿Summer is done🌾
#annalewandowska
#sunday
#family @_rl9


🔷 Zdjęcie 8

https://www.instagram.com/p/CFWmsGqBGCx/

Coconut Power⚽
✔️100 g desiccated coconut
✔️5 tablespoons coconut oil
✔️3 tablespoons agave syrup
✔️1 teaspoon vanilla extract
✔️a few hazelnuts (to stuff the balls)
✔️a few tablespoons desiccated coconut (to roll the balls)
▶️ www.healthyplanbyann.com
KOKOSOWA MOC ⚽
SKŁADNIKI:
✔️100 g wiórków kokosowych
✔️5 łyżek oleju kokosowego
✔️3 łyżki syropu z agawy 
✔️1 łyżeczka ekstraktu z wanilii
✔️kilka orzechów laskowych (do środka kulek)
✔️kilka łyżek wiórków koksowych (do obtoczenia kulek)
▶️www.hpba.pl
#annalewandowska
#healthyteam
#healthyplanbyanb
#sunday


🔷 Zdjęcie 9

https://www.instagram.com/p/CFUnSDihdGz/

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE 👌its amazing! This was the purpose of this challenge
👉 changing habits
👉 change of attitude
👉 better results
👉 body change
Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing - you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself - it is absolutely impressive!
WEWNĘTRZNE ZMIANY 👌
Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️
👉 zmiana nawyków
👉 zmiana nastawienia
👉 lepsze wyniki (!)
👉 zmiana ciała
Dokładnie w tej kolejności.
Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie🤗 Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie - robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie💪💪 jest ona absolutnie imponująca!
I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę!
Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening 😎🤗☺️? Tylko kiedy?
Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak
#annalewandowska
#healthyteam
#Munich
#happy
#women


🔷 Zdjęcie 10

https://www.instagram.com/p/CFT_IUQhoGp/

ROZWÓJ to PODSTAWA! Zawsze powtarzam. To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości i TO JAK BĘDZIEY JE WSPIERAĆ budując poczucie własnej wartości!
Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są JĘZYKI OBCE . Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski.
To jest niesamowite jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę 🧸🎲🎈.
Warto polecać dobre rzeczy!
Nauka poprzez @novakidpolska - niezależnie od tego gdzie jesteśmy, możemy skorzystać z lekcji online z native speakerem. Ostatnio pokazywałam Wam ją na instastory - 30 minutowa lekcja, Klara jest zachwycona, a my cieszymy się, że znaleźliśmy kolejny ciekawy, INTERAKTYWNY sposób na to, by mogła kreatywnie spędzić czas i przy tym uczyć się ANGIELSKIEGO !
Polecam lekcje Waszym dzieciom, na początek możecie skorzystać z darmowej lekcji próbnej 🐱‍💻
@novakidpolska @novakid_global
#Klara
#annalewandowska
#lesson


🔷 Zdjęcie 11

https://www.instagram.com/p/CFTs4A9Bczv/

Today, the first post by an expert in the series: “The Road to Health. Do You Know That…diet is not enough!” What can you do for your own health on an everyday basis? Below I have compiled a list of important factors.
➜ walk, sleep
➜ seasons, sun
➜sky, stars
➜ Smile,Positive thoughts
➜ Love,Gratefulness
➜ Forgiveness, Kindness
➜ Nature, Grounding
➜ Hugging, Interpersonal relationships
➜ Meditation
➜ Breath, Stay hydrated
➜Eat well, stay active
Z cyklu DROGA DO ZDROWIA.
Czy wiesz, że .. DIETA TO ZA MAŁO?!
Na blogu pojawił się pierwszy post przygotowany przez zaproszonego przeze mnie ekpserta @iwonawierzbicka_dietetyk
która słusznie podkreśla, że o ODPORNOŚĆ ORGANIZMU powinniśmy dbać każdego dnia.
Wszystko, co ma wpływ na odporność i zdrowie organizmu, jest za darmo i powinno być praktykowane codziennie.
A więc, każdego dnia poświęcajmy szczególną uwagę poniższym punktom:
➜ spacer, sen
➜ sezonowość, słońce
➜ niebo, gwiazdy
➜ uśmiech, pozytywne myśli
➜ miłość, wdzięczność
➜ wybaczenie, życzliwość
➜ natura, uziemienie
➜ przytulanie, kontakty międzyludzkie
➜ modlitwa, medytacja
➜ oddech, nawadnianie
➜ odżywianie, aktywność fizyczna
Zatem, nie szukajmy cudownej pigułki, która uratuje nasze zdrowie.
▶️KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE NAJNOWSZY WPIS NA BLOGU I DAJCIE ZNAĆ W KOMENTARZU.
#annalewandowska
#drogadozdrowia
#healthyteam
#healthy


🔷 Zdjęcie 12

https://www.instagram.com/p/CFSLtNjBLT3/

My best Team ❤️❤️
#healthyteam🎈
Each of us will find something interesting in my new
AL x @4f_official collection. It is the perfect choice for you regardless of whether you are just starting with trainings or you are already training at a professional level. ! We are one team.
How do I know that?
Because I'm a MOM , WIFE, FRIEND .
▶️We make a team
Mój kochany Healthy Team ❤️ i noooooooooowa kolekcja 🤗
AL x 4F
🎈 MY KOBIETY JESTEŚMY JEDNĄ DRUŻYNĄ.
Skąd to wiem?
Bo jestem MAMĄ , ŻONĄ, PRZYJACIÓŁKĄ .
We make a team
▶️W kolekcji treningowej każda z nas znajdzie coś dla siebie. To idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą uprawiać aktywność fizyczną – niezależnie od tego czy dopiero zaczynają, czy ćwiczą już na profesjonalnym poziomie. Zaawansowane technologicznie i stylowe produkty zostały stworzone z myślą o swobodzie ruchów i podkreśleniu naturalnej linii kobiecej sylwetki.
#4F
#4Fteam
#YourWay
#jestem4F #WELCOMETOTHECLUB
#annalewandowska
#healthyteam


Sprawdź, jak robić doskonałe zdjęcia:

Canon EF 100mm f/2 USM (2518A012AA)


Canon MP-E 65mm f/2.8 1-5x Macro (2540A011)


ZOBACZ KONIECZNIE

Anna Lewandowska jest trenerką personalną, sportsmenką, dietetyczką oraz osobowością medialną. Posiada liczne osiągnięcia sportowe w karate. Prowadzi wiele projektów zawodowych, między innymi stworzyła markę kosmetyczną Phlov, markę zdrowych przekąsek Foods by Ann i markę Baby by Ann, wydała kilka autorskich książek oraz udostępniła aplikację Diet & Training by Ann. Anna Lewandowska na swoim Instagramie promuje zdrowy tryb życia, zbilansowane odżywianie, aktywność fizyczną i dzieli się różnorodnymi poradami oraz zdjęciami z życia prywatnego.

Rękojmia czy gwarancja. Co jest korzystniejsze? #ZROZUM

Wideo

Materiał oryginalny: Instagram Ani Lewandowskiej. Co słychać u Ani? - Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3