KK Górnik Invest Park Trans przegrał z WKK II Wrocław

PG
Piata porażka wałbrzyszan w piątym meczu sezonu

Koszykarze III-ligowego KK Górnika Invest-Park Trans Wałbrzych przegrali u siebie 58:78 z WKK II Wrocław. Była to piąta porażka wałbrzyszan w piątym meczu w sezonie. Drużyna, która miała liczyć się w walce o awans spisuje się fatalnie. Górnik co prawda prowadził z WKK II po pierwszej połowie 34:30, a po trzeciej kwarcie jeszcze 51:50, ale ostatnia część spotkania w wykonaniu podopiecznych trenera, Arkadiusza Chlebdy była po prostu tragiczna.

KK Górnik Invest-Park Trans Wałbrzych – WKK II Wrocław 58:78 (24:20, 10:10, 17:20, 7:28)

KK Górnik Invest-Park Trans: Stochmiałek 20, Wieczorek 8, Buczyniak 7, Murzacz 7, Borzemski 0 oraz Fedoruk 9, Maryniak 7, Myślak 0, Narnicki 0, Kołodziej 0.

WKK II: Leńczuk 24, Józefiak 11, Zuber 11, Trojan 10, Spała 6 oraz Andrzejewski 9, Suchodolski 5, Głuchowicz 2