Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kolejne nielegalne automaty do gier w powiecie kłodzkim ujawnione przez policję

Dawid Sarysz
Dawid Sarysz
Kolejne nielegalne automaty do gier w powiecie kłodzkim ujawnione przez policję
Kolejne nielegalne automaty do gier w powiecie kłodzkim ujawnione przez policję KPP Kłodzko
Wspólne działania policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego z Kłodzka doprowadziły do zabezpieczenia na terenie miasta nielegalnych automatów do gier hazardowych. W sumie zabezpieczono trzy takie urządzenia. Ich właścicielom grozi kara grzywny w wysokości 100 tysięcy złotych od jednego automatu oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Działania funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku oraz z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego Delegatury w Wałbrzychu Pierwszego Referatu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Kłodzku zajmujących się zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym na terenie powiatu kłodzkiego doprowadziły do ujawnienia nielegalnych automatów do gier.

Mundurowi skontrolowali na terenie naszego powiatu kilka lokali. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli w Kłodzku trzy automaty do gier. Na ujawnionych maszynach zainstalowane były gry, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest specjalna koncesja.

Zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie.

podinspektor Wioletta Martuszewska, Oficer Prasowy KPP w Kłodzku

Za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne automaty do gier hazardowych. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Kolejne nielegalne automaty do gier w powiecie kłodzkim ujawnione przez policję

Kolejne nielegalne automaty do gier w powiecie kłodzkim ujaw...

ZOBACZ TEŻ:

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na klodzko.naszemiasto.pl Nasze Miasto