Koszykarze Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko wygrali dotąd wszystkie mecze, ostatnio pokonali Muszkieterów

Paweł Gołębiowski
Koszykarze II-ligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko po pięciu meczach mają na koncie komplet zwycięstw. W ostatnim spotkaniu, na własnym parkiecie rozbili 97:68 Muszkieterów Nowa Sól

Koszykarze II-ligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko spisują się w bieżącym sezonie znakomicie. Po pięciu meczach mają na koncie komplet zwycięstw. W ostatnim spotkaniu, na własnym parkiecie rozbili 97:68 Muszkieterów Nowa Sól. Po pierwszych dwóch kwartach to goście prowadzili 42:40. Druga połowa spotkania należała jednak do ekipy z Kłodzka. Koszykarze Dorala Zetkamy Nysy dobrze bronili i przy tym byli skuteczni. W efekcie na 2,5 minuty przed końcem meczu wygrywali już różnica 31 pkt. W końcówce szansę pokazania się na parkiecie dostali juniorzy: Włodarczyk i Krupiński.

Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Muszkieterowie Nowa Sól 97 : 68(24:25, 16:17, 33:14, 24:12)

Punktowali: Weiss 23, Kucia 18, Kowalski 17, Bartkowiak 14, Wojciechowski 14, Płatek 7, Radwański 3, Włodarczyk 1.