Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz
Koszykarze Górnika Trans.eu Invest-Park Wałbrzych wygrali na wyjeździe 67:58 z drużyną WKK II Wrocław. Był to dziewiąty mecz i dziewiąte zwycięstwo podopiecznych trenera, Arkadiusza Chlebdy w III lidze. Wałbrzyszanie, którzy nie przegrali w tym sezonie meczu, są liderami tabeli.

Koszykarze Górnika Trans.eu Invest-Park Wałbrzych wygrali na wyjeździe 67:58 z drużyną WKK II Wrocław. Był to dziewiąty mecz i dziewiąte zwycięstwo podopiecznych trenera, Arkadiusza Chlebdy w III lidze. Wałbrzyszanie, którzy nie przegrali w tym sezonie meczu, są oczywiście liderami tabeli. Tym razem jednak młodzi wrocławianie trochę ich „postraszyli”.
WKK II pierwsza kwartę wygrał 21:11, a w połowie pojedynku prowadził już 40:29. Nie może to jednak bardzo zaskakiwać, bo młoda ekipa ze stolicy Dolnego Śląska ma w składzie wielu utalentowanych zawodników, reprezentantów kraju w swoich kategoriach wiekowych i robi stałe postępy. Jakie ma możliwości pokazała już w spotkaniu w Wałbrzychu, w pierwszej części sezonu. WKK II przegrywało wtedy po pierwszej połowie 19:47. Po zmianie stron odrobiło jednak olbrzymią część strat i uległo ostatecznie tylko 65:77.
Teraz role odwróciły się. Druga połowa spotkania należała do wałbrzyszan. Zaczęli w niej lepiej bronić i poprawili skuteczność. W efekcie w drugiej minucie ostatniej kwarty, po celnym rzucie z dystansu Bartłomieja Józefowicza goście wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do syreny kończącej spotkanie.

WKK II Wrocław – Górnik Trans.eu Invest-Park Wałbrzych 58:67 (21:11, 19:18, 8:15, 10:23)
Górnik Trans.eu Invest-Park: Józefowicz 18, Iwański 14, Glapiński 12, Stochmiałek 9, Borzemski 5, Fedoruk 4, Narnicki 2, Olszewski 2, Karwik 1, Maryniak 0.