Koszykarze z Kłodzka stracili szanse na play-off

PG
Drużyna z Kłodzka uległa na wyjeździe Mickiewiczowi Katowice

Koszykarze II-ligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko przegrali na wyjeździe 59:81 z Mickiewiczem Katowice. Porażka ekipy z Kłodzka oznacza, że nie zdoła ona zakwalifikować się do fazy play-off.
Mecz w Katowicach zaczął się jednak bardzo obiecująco dla gości. Po 8 minutach prowadzili 21:5. Katowiczanie zdołali się jednak „pozbierać” jeszcze w pierwszej kwarcie i zakończyła się ona wynikiem 21:15 dla Dorala Nysy. W drugiej części spotkania katowiczanie odrobili stratę i wyszli na prowadzenie 40:31. W następnych kwartach powiększyli jeszcze przewagę.

Mickiewicz Katowice - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 81:59 (15:21, 25:10, 23:15, 18:13)
Doral Zetkama Nysa: Cieśla 13 (4), Bartkowiak 10, Kowalski 10 (2), Gadomski 6, Weiss 4, Barycza 4, Ratajczak 4, Magdziarz 3 (1), Radwański 3 (1), Wyrwas 2.