Koszykarze z Kłodzka znowu przegrali

PG
Tym razem Doral Zetkama Nysa przegrał u siebie z Albą Chorzów

Koszykarze drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko przegrali we własnej hali 66:80 z Albą Chorzów. Był to pojedynek czwartej kolejki sezonu 2012/2013. Obydwie drużyny miały przed nim na koncie same porażki.

Niestety pierwszą wygraną Alba zanotowała kosztem zespołu z Kłodzka. Gospodarze byli jednak po prostu słabsi. Doral Zetkama Nysa wygrał tylko pierwszą kwartę 17:11. Później tracił dystans. Pomimo tego przed ostatnią częścią spotkania Alba przegrywała 52:53. W ostatniej kwarcie goście jednak „zmiażdżyli” gospodarzy, wygrywając ją 28:13.

Doral Zetkama Nysa Kłodzko - Alba Chorzów:66:80 (17:11, 16:18, 20:23, 13:28)
Doral Zetkama Nysa: Kowalski 18 (1), Bartkowiak 13, Wyrwas 12, Barycza 8, Cieśla 6, Józefowicz 5 (1), Ratajczak 4, Radwański 0, Magdziarz 0.
Alba: Gembus 20 (2), Woźniak 18, Morawiec 14 (2), Spychała 9, Podbiał 9 (1), Czyżnielewski 7, Wójcik 3, Gruth 0, Łukaszewski 0, Tradecki 0, Lis 0, Pawlik 0.