„Marsz w mrok” - nowa powieść kryminalna do wygrania w naszym konkursie!

nnb
Cięcie było jedno, precyzyjne. Zwłoki kobiety znalazł o świcie przypadkowy przechodzień. Podkomisarz Daniel Delner oraz jego partnerka, sierżant sztabowa Julia Samarska rozpoczynają śledztwo, na którego przebieg mogą mieć wpływ ich trudne sytuacje życiowe.

On tkwi w długoletnim romansie, który coraz bardziej zagraża jego małżeństwu, a ona popada w paranoję związaną z tajemnicą sprzed lat.

Choć bardzo szybko aresztują mordercę, to po kolejnych przesłuchaniach sprawa komplikuje się bardziej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Każda uzyskana od podejrzanego odpowiedź prowadzi do nowych pytań. Policjanci rozpoczynają rozgrywkę
z przebiegłym osobnikiem, nie zdając sobie sprawy, w jak trudnej sytuacji się znaleźli ani jak wiele poświęceń będzie od nich wymagać ta sprawa.
Pozornie proste dochodzenie przeradza się w poszukiwanie zaginionej kobiety, sprawę całej serii brutalnych zabójstw oraz próbę odkupienia win przez ludzi, którzy popełnili zbyt wiele błędów.

Dotknąłem wielu istnień, odbierając jedno. Zostawiłem ślad, który będzie trwać do końca ich dni. Tego jeszcze nie widać, może nawet nie będzie to widoczne przez lata, ale zmieniłem trajektorię losów wielu osób.

Miłosz Fryzeł debiutuje w brawurowym stylu, serwując czytelnikom zwroty akcji bez uprzedzenia i bez litości. Jego „Marsz w mrok” to gęsty i duszny kryminał, który trzyma w napięciu do ostatnich stron.

Miłosz Fryzeł – urodzony w 1993 roku. Absolwent socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Autor powieści, scenariuszy, opowiadań. Powieść „Marsz w mrok” stanowi jego literacki debiut, będąc jednocześnie otwarciem planowanego sześciotomowego cyklu.
Wywiad z autorem przeczytasz tutaj.

KONKURS!

Wygraj egzemplarz "Marsz w mrok"!
Opisz swoją ulubioną, książkową lub filmową, parę detektywów i napisz, za co ich lubisz! Odpowiedź wyślij na natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl do 29.10.2019 r. do godziny 20:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą emailową.

Kobiety w MMA. Płeć nie taka słaba. WYWIAD

Wideo

Materiał oryginalny: „Marsz w mrok” - nowa powieść kryminalna do wygrania w naszym konkursie! - Wrocław Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie