Nysa Kłodzko wygrała z Unią

PG
Zespół Pawła Adamczyka zdobył cztery gole

Zima trzyma i nie pozwala rozpocząć rozgrywek w dolnośląskiej IV lidze. Piłkarze beniaminka, Nysy Kłodzko zamiast zmierzyć się na wyjeździe z Granicą Bogatynia rozegrali kolejny sparing. Podopieczni trenera, Pawła Adamczyka bez problemu pokonali u siebie 4:2 Unię Złoty Stok, zespół z ligi okręgowej. Mecz był początkowo wyrównany, ale z czasem Nysa uzyskała przewagę. Wreszcie z 28 minucie Michał Wojtal pokonał bramkarza gości. Już trzy minuty później było 2:0, bo Paweł Cebulski wykorzystał dośrodkowanie w pole karne rywali. Co prawda w 37 minucie Unia zdobyła kontaktowego gola, ale w 41 minucie do siatki trafił Mateusz Dąbrowski i pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 3:1. Po zmianie stron, w 74. min. Wojtal podwyższył na 4:1 ale gościom udało się nieco zmniejszyć rozmiary porażki.